Proč považuji F1 2010 za špatnou hru?
Když jsem si přečetl české recenze nově vydané a dlouho očekávané hry F1 2010, nestačil jsem se divit. Na Games Tiscali dali tomuto kousku osm bodů z deseti možných, Bonusweb dokonce 87/100. Na prvně jmenovaném serveru recenze začíná slovy: „Nejlepší formulová hra za posledních deset let, ať už jste blázen do Číst více
