Vracení 30 Kč není mimo zákon!
Často se setkávám s názory, které tvrdí, že vracení poplatků v krajských zdravotnických zařízeních je obcházením, nebo dokonce porušením zákona. Není to pravda! Mimo mísu jsou jak kontroly pojišťoven, tak i tlaky ministrů ODS na jejich provádění a postihování krajských nemocnic. Ukáži vám v praxi proč tomu tak je. Podívejme Číst více
