Končím s O2 a odcházím k Vodafonu!
Když jsem si před pár lety kupovala mobilní telefon, pořídila jsem si k němu SIM kartu v té době ještě společnosti Eurotel. Čas od času jsem od Eurotelu bez vyžádání obdržela SMSkou reklamu, ale řekla jsem si, že to není moc často, takže jim to budu tolerovat. Obzvláště když jsem Číst více
