Vzhledem k tomu, že tentokrát držím tuto dietu v osmidenní variantě (dá se totiž držet takto dvakrát za sebou), přehoupl jsem se do druhé poloviny. A rovnou prozradím, že dnešní pohled na váhu byl pro mne dalším milým překvapením.


Čtvrtý den už si organismus pomalu a postupně zvyká na menší porce, takže po najedení není takový pocit hladu, jako například první, nebo druhý den. Samozřejmě, že na nějakou “ňamku” asi nezareagujete vysloveně znechuceným způsobem, ale určitě bude dodržování režimu a malých porcí jednodušší, než na začátku hubnoucího procesu. Jediné, co stále není úplně jednoduché, je okamžik, kdy se v jídelníčku objevuje místo jednoho z jídel sklenice mléka. Ta vás totiž skutečně nenasytí a většinou budete doufat, že tři hodiny, zbývající do další potraviny, utečou co nejrychleji.


Dnešní, tedy pátý den, patří mezi ty nejméně “nasycující.” Během dne se totiž jedí, až na jednu výjimku, pouze desetidekové porce a to je, alespoň tedy pro mne, spíše taková “jednohubka.” Co nás tedy čeká?


Jak vypadá jídelníček pátý den diety?
  • 7:00 2 vejce na tvrdo, nebo 10 dkg zeleniny (já si dnes vybral ta vejce, protože zelenina je i v deset hodin)  • 10:00 10 dkg zeleniny (v mém případě to bude polovina kedlubny)  • 13:00 15 dkg tvarohu (je možné nahradit cottagem, já sám budu mít Activii tvarohovou)  • 16:00 10 dkg ovoce (opět to budou jahody, jinak z ovoce je hodně doporučován ananas)  • 19:00 10 dkg sýra (ehm, pět plátků eidamu k večeři opravdu není nic moc!)Aktuální stav


Jak jsem již naznačil na začátku: dnešní ranní vážení mě upřímně potěšilo! Váha se zastavila na čísle 90,8 kg, což je o celých 0,6 kg méně, než jsem vážil den předtím. Celkově jsem již shodil 3,6 kg, což si myslím, že na čtyři dny diety není vůbec špatné! Moje aktuální BMI činí 25,97 (před započetím diety to bylo 27,00, takže jsem poklesl o více, než bod).


Nuže, vzhůru do druhé poloviny diety!


Další díly diety

Kategorie: Recepty

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *