Tento článek navazuje na článek Karneval: Neskutečný bordel, neuvěřitelná infolinka.

Jak jsem minulou středu informoval, došlo mezi námi a Karnevalem k problému s účtováním plateb za připojení k Internetu. Zájemci si mohou najít podrobný popis ve výše odkazovaném článku.

Od napsání článku jsme neváhali a snažili se celou situaci řešit. Manželka psala na e-mail Karnevalu, který jí byl infolinkou sdělen, coby reklamační, já napsal tiskovému mluvčímu a PR řediteli UPC Františku Malinovi. Z „reklamačního e-mailu“ Karnevalu se dodnes nikdo neozval, což jsem celkem čekal. Naopak pan Malina mi odpověděl hned druhý den s tím, že záležitost předal kolegům a že věří, že se věci napraví. Halt pražské UPC funguje :).

Dnes – tři pracovní dny poté – přišla odpověď na můj mail od supervisora oddělení korespondence. (z „reklamačního e-mailu“ stále nic 🙂 ). Jeho znění je následující:

Vážený pane,

po prověření celé záležitosti jsme zjistili, že Vám opravdu byla nedopatřením přiznána jiná kampaňová výhoda, než kterou jste si objednal.

Za vzniklou situaci se velmi omlouváme a navrhujeme následující řešení:

Do SIPA na měsíc březen 2007 Vám byla naúčtována částka 2 887 Kč, která se skládá z připojovacího poplatku a plateb za internet Turbo 5M za měsíce leden, únor a březen, na které byla aplikována jiná sleva než Vámi objednaná. Ve Vámi objednané akční nabídce měla být částka k uhrazení k 31. březnu 2007 ve výši 1460,-Kč (připojovací poplatek 499 Kč, leden 11 Kč, únor a březen po 475 Kč). Z naší strany dojde tedy k odúčtování požadované platby, a to na částku 1460,-Kč do konce měsíce března 2007.

Jako kompenzaci za vzniklou chybu Vám nabízíme od 1. dubna 2007 slevu ve výši 833,- na dobu 6 měsíců.

Také Vám bude zaslána nová smlouva na Vámi objednané služby s opraveným jménem.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Jan Smejkal

Supervisor oddělení korespondence

Vida – když po Karnevalu něco chcete, musíte na ně nejspíš jít přes mateřskou společnost UPC :). Pak věci fungují, jak jsem vždy byl u této firmy zvyklý. Každopádně speciální dík patří panu Malinovi za jeho angažování se v celé věci. Obávám se, že nebýt jeho, tak na nás Karneval hodí bobek….

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *