Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se nepřihodilo něco nepředvídaného, měli bychom konec roku 2008 oslavit společně s manželkou (zde známou jako Visnery) mimo republiku. Chtěl bych proto touto cestou poděkovat všem, kteří nás čtou, za jejich přízeň a doufám, že s námi budete i v příštím roce! Přeji všem především zdraví, protože to je to nejdůležitější. Můžete mít tunu štěstí, nebo miliony na účtech, ale nebudete-li zdraví, pak si je nejspíš neužijete tak, jak byste sami chtěli. Ostatně pracuji v poměrně velké ostravské nemocnici, odkud denně zhruba tři až čtyři pacienti odjíždějí v pohřebním voze – to si pak člověk uvědomí, že zdraví je opravdu základ a nepřeje ho jen jako “formalitu,” jak tomu nezřídka kdy bývá.


Takže opravdu zcela upřímně vám všem přeji zdraví a k němu i nezbytnou trošku toho štěstí. Ať se vám v následujícím roce daří lépe, než letos (a nevěřte hlášce, že “líp už bylo.” 🙂 ).


Za sebe i za celý tým Blogu.ZaRohem slibuji, že se budeme snažit přinášet vám zajímavé čtivo a snad i náměty k zamyšlení. Zvláště bych chtěl poděkovat všem, kdož s námi polemizovali v diskuzích pod články, nebo se jen připojili se svým souhlasem. Právě vaše odezva, ať už je jakákoli (tedy pokud je slušná 🙂 ), je hnacím motorem tohoto blogu.


Pro zajímavost přidávám seznam deseti nejaktivnějších čtenářů, kteří se letos zapojili do diskuzí (uzávěrka dat byla v pondělí 22.12. v 11:00):


  1. Al Capone 61 příspěvků

  2. pizi+Piži 35 příspěvků

  3. js 22 příspěvků

  4. NEsoudruh 22 příspěvků

  5. Almad 21 příspěvků

  6. tomas 10 příspěvků

  7. Dáša 7 příspěvků

  8. Jana 6 příspěvků

  9. McQ 6 příspěvků

  10. eLKa 5 příspěvků


Z redakce jsem byl nejčastěji reagujícím já se 304 příspěvky, LAlf napsala 24 krát a Visnery, která razí heslo, že moc slov nespočívá v tom, že je jich moc, reagovala 17 krát :). Celkem jsme za rok 2008 zaznamenali 804 příspěvků pod články od 210 různých nicků 🙂


Pro zajímavost – nejživější diskuze vyvolaly články Oranžová republika aneb Proč jsem volil levici?, Kterak král všech hulvátů Topolánek udělal mezinárodní ostudu  – oba shodně po 51 reakcích a Prolomení hesla ve Windows XP a Vista do pěti minut! se 48 reakcemi.


Ještě jednou tedy děkujeme za čas, který jste věnovali ať už čtení našich článků, nebo reagováním v diskuzích pod nimi. Doufám, že v příštím roce budeme komunikovat ještě častěji a že se tady za 365 dní sejdeme zase v plné síle a zdraví 🙂

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *