Manželka si dnes odpoledne na webu Milujteje.cz všimla zdánlivě nepodstatné informace, podle které to vypadá, že služba Vodafone SMS Grátis skončí koncem těchto prázdnin.

Web Milujteje.cz spustil Vodafone společně se službou SMS Grátis. Najdete na něm informace o této službě a můžete si zde stáhnout aplikaci, jejímž prostřednictvím lze posílat SMSky výměnou za zobrazení reklamy. Protože má moje žena nový mobil, místo toho, který utopila ve vaně, navštívila dnes tyto stránky za účelem stažení zmíněné aplikace. V červeném rámečku objevila sdělení:  “Studenti, nyní můžete posílat SMSky zdarma do všech mobilních sítí v ČR, a to po celý školní rok (do 31.8.2008)!” Bohužel nemůžeme potvrdit, ani vyvrátit, zda zde toto datum bylo uvedeno již při spuštění služby – podle mého názoru nikoli.

Napsal jsem tedy redakci MobilManie.cz naše zjištění. Odpověděl mi Filip Kužel:

“Dobrý den Karle,
Díky za postřeh. Služba byla už od začátku prezentovaná tak, že je na jeden školní rok, že ji bude Vodafone analyzovat a podle výsledků ji upraví, prodlouží, nebo zruší… Kazdopádně se Vodafonu zeptáme, jestli to vypadá na prodloužení, nebo konec…”

Takže oficiální informace o tom, zda studenti i ve školním roce 2008/2009 budou moci posílat SMSky zdarma, výměnou za sledování reklamy, čekejte v brzké době na Mobilmania.cz. Každopádně domnívám se (i z drbů, které manželka zaslechla, to vyplývá), že s koncem prázdnin tato mimořádně akční a oblíbená nabídka Vodafone opravdu skončí.

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *