Nebudu tady teď rozebírat úžasnost a jedinečnost projektu Last.fm, protože to by bylo na dost dlouho. Jen v kostce oč jde: do projektu se může zaregistrovat kdokoli, kdo používá podporovaný přehrávač, má připojení k Internetu a nevadí mu, že je sledováno a zaznamenáváno, co právě poslouchá za muziku.

Kromě všelijakých statistik nabízel Last.fm i „online rádio,“ které mělo hrát písničky, odpovídající vkusu toho kterého uživatele. Ne vždy ale takové rádio fungovalo bez chyby – především díky nevhodnému softwarovému řešení, kdy si uživatelé museli instalovat speciální přehrávač Last.fm.

Provozovatel ale významně zapracoval na přístupnosti a co jsem tak zběžně zkoušel, tak by neměl být problém na žádném PC s nainstalovaným Flashem. Takže pokud chcete slyšet mix písniček, které poslouchám já, nebo Visnery, to vše bez reklamních pauz, bez trapných moderátorů a úplně zadarmo, račte navštívit následující odkazy:

A nezapomeňte nám do diskuze pod článkem napsat své názory!! Funguje/nefunguje, líbí/nelíbí, kdo z nás dvou má komerčnější vkus ….?

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *