Ve včerejším článku Praha: Město plné psychopatů? jsem, krom dalších událostí, popisoval cestu s řidičem autobusu linky 170, který měl problém: povídal si sám se sebou.

Jak jsem uvedl, podal jsem hned ten den večer stížnost na jeho podivné a místy i vulgární chování na DP Praha a slíbil jsem, že budu informovat o průběhu. Musím konstatovat, že Oddělení stížností funguje dobře – hned v 7:45 byl e-mail přečten a o pět minut později jsem byl vyrozumněn o tom, že celá věc byla předána k vyřízení a dostala číslo jednací.

Krátce po poledni (přesně ve 12:39) jsem dostal další zprávu od pí. Janouškové z Referátu pro styk s veřejností. Ta mi sdělila následující:

Vážený pane,

odbor interního auditu a kontroly nám postoupil Vaši zprávu ze dne 23.8.2005, která je stížností na řidiče linky číslo 170. Po přešetření odpovědným zaměstnancem firmy Vás bude o výsledku dopisem informovat vedení jednotky Provoz Autobusy.

DP Praha má na vyřízení celé záležitosti měsíc. Jsem docela zvědav, jak rychle ji vyřídí ve skutečnosti a především: s jakým výsledkem. O veškeré dění v této „kauze“ se s vámi podělím zde na blogu.

Jak tato „kauza“ dopadla? Řidič skončí u podnikového psychologa. Odpověď DP Praha a další komentář najdete ve článku Stížnost na řidiče autobusu MHD: Řidič skončí u psychologa!

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *