Dnes přibyla nová rubrika nazvaná Filmové recenze. V ní vás budu seznamovat s filmy, které jsem viděl. Nebude chybět stručný děj, herecké obsazení, fotografie, ani další náležitosti. Mým oblíbeným žánrem jsou v první řadě komedie, naopak vůbec nesleduji sci-fi, fantasy, akční ani dobrodružné filmy. Snad zde tedy alespoň někdo najde recenze filmù, které ho zajímají….

Protože sleduji ceníky obchodu CzechComputer, zaujala mě tento týden vskutku zajímavá cena dvouvrstvé DVD vypalovačky s rychlostmi 8x4x12. I s daní přijde na pouhých 2 343 Kč! A není to žádný šunt – Lite-ONky jsou již nějaký ten pátek poměrně kvalitním výrobcem optických mechanik. Můžete si dokonce vybrat mezi bílým a černým provedením.

Protože jsem příznivcem automobilových simulátorů, neustále pokukuji po nìjakém pěkném, kvalitním a přitom ne moc drahém volantu. U CzechComputerù jsem našel Logitech WingMan Formula Force GP s force feedbackem, na který se mi doslova sbíhají sliny. Cenu 1 958 Kč vč. DPH považuji za velice příznivou, takže nejspíš, pokud se podaří, co se dařit má, si ho možná ještě koncem tohoto, nebo počátkem příštího týdne koupím. Samozřejmě se podělím o zážitky a zkušenosti v recenzi zde na blogu :-).

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *