Na tento týden jsem si dal celou řadu “socialistických závazků” – tedy, ehm,… …úkolů, které musím splnit. Přeci jen mé internetové hnízdečko, čítající deset webů (viz záhlaví stránky s černým podkladem) dá docela dost práce…. 🙂

Hned po ránu jsem na Metro.ZaRohem.cz upravoval odkaz na Kuťasův web o trati ČD 140 Chomutov – Karlovy Vary. Vedle toho na témže webu bojuji v sekci Kyjevské metro s odkazy, které chodí v Internet Exploreru, ale kolabují v Mozille. Obrátil jsem se na odborníky v konferenci serveru Interval, tak doufám, že mi někdo poradí nějaký tip, díky kterému budou odkazy šlapat korektně v obou prohlížečích.

Kolem sedmé jsem pak přesunul své síly na web kapely Terra Ignota, kde jsem přidával dvě aktualitky a upravoval drobnosti u koncertů. Minulý týden jsem byl ve čtvrtek na koncertě v Café na půli cesty a musím říci, že tahle skupina zraje jako víno :). Koncert byl vynikající…!

Tento týden mě čeká zařazení spousty novinek na Metro.ZaRohem.cz. S tím bude asi nejvíce práce (hodiny a hodiny) a vyjmenovávat tu vše, co se chystám tento týden udělat, by bylo asi na dost dlouho…. Každopádně budou to desítky, možná stovky dosud nepublikovaných snímků :).

Pro naší Cowparade 2004 musím vyfotit poslední kravku číslo 12, sídlící v Dlouhé ulici a máme kompletní sbírku. Tedy až na jedinou výjimku, kterou je kráva ve studiu TV Prima, k níž nikoho nepustí :(. Každopádně pozici webu s největším počtem kraviček si zatím s přehledem držíme :).

Časem se snad konečně dostane i na web MHD.ZaRohem.cz, který stál poslední dobou spíše stranou. Připravuji update se snímky městské dopravy v Ostravě a Brně. Ten ale přijde na řadu, až bude kompletní web pražského metra. Pak se budeme vydávat na další místa naší republiky a fotit, jak se cestuje v dalších městech.

S čím si naopak nevím rady, je Online Monitor pražského metra – tedy projekt, který velice slibně odstartoval, dokonce se o něm mluvilo na blogerské konferenci ve Vídni a psalo se o něm v německém Spiegelu, ale poslední dobou tak nějak aktivita redaktorů upadla a ne a ne se zvednout. Mno, počkám ještě pár týdnů a pak se rozhodnu, zda tento ambiciózní projekt nepošlu k ledu….

Naopak po krátké odmlce o sobě opět začal dávat znát webík Depka.tk, kde se objevily další zlomené duše. Paradoxně jsou jednou z příčin oněch zlomenin nepodařené vztahy. Že by se blížil podzim a s ním i klasické krize a rozpady jarních a letních zamilování?

Tož držte mi palce, ať mi z toho všeho nehrábne a ať mi zbude čas i na nějaké to blognutíčko :). Přeji všem co nejpříjemnejší start do nového týdne.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *