Speccy 1.07 vyšel již před dvěma měsíci, takže na aktualizaci jsme si tentokrát počkali o něco déle, než bývá u Piriformu obvyklé. Co tedy přibylo v novince s číslem 1.08?

Stativ
  • V sekci Operační systém přibyly informace o nastavené časové zóně, profilech napájení, naplánovaných úlohách, službách (spuštěných i zastavených) a strom hardwarových zařízení.
  • V sekci Připojení jsou nově informace o nastavených sdíleních, najdete zde název počítače a informaci o stavu služby Vzdálená plocha.
  • Bylo vylepšeno rozpoznávání velikosti některých disků Hitachi.
  • V sekci RAM přibyla položka Fyzická paměť.
  • V sekci Základní deska je nově položka PCI Data.
  • Přibylo poděkování překladatelům.
  • Bylo opraveno několik dalších drobných chyb a pracovalo se také na vylepšení uživatelského rozhraní.

Pokud jste ještě program Speccy nezkoušeli a chtěli byste se o něm dozvědět více podrobností, doporučujeme naší starší recenzi Piriform Speccy: Znáte hardware svého počítače?

Informace o programu Speccy

Testovaná verze: 1.08.218 ze 20. ledna 2011
Stránky výrobce: www.piriform.com
Stránka programu: www.piriform.com/speccy
Velikost souboru: 3,35 MB
Licence: freeware
Podporované operační systémy: Windows 7/Vista/XP/2000 a Server 2008/2003 ve všech verzích
Minimální požadavky: nejsou uvedeny
Instaluje se: ano
Česká lokalizace: ne, k dispozici je ale slovenština
Odkaz ke stažení: http://download.piriform.com/spsetup108.exe

🖨 Verze pro tisk

Dvě chytré zásuvky SONOFF iPlug zlevnily na 499 Kč
Kategorie: Počítače

0 komentářů

Napsat komentář

Zástupce avatara

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Provozovatel a majitel webu: Karel Kilián, IČO: 07052596, Josefa Šavla 689/6, Ostrava-Mariánské Hory, e-mail: kilian.karel@gmail.com