1: Martina

Výběr skladby nic moc, zněla jazzově, což nemusím. Konečně se na pódiu hýbe.Opět přesvědčuje o svém skvělém hlase. Ta prostě musí postoupit!

U poroty: velice pozitivní hodnocení!

2: Pavlína

Je nachlazená, byla u doktora a dostala antibiotika. Vybrala si hodně těžkou píseň Ennia Morriconeho z Tenkrát na západě. Vypadala dobře a zpívala ještě lépe. Až mi skoro do očí vnikly slzy. Bylo to úžasné, dnes má můj hlas!

U poroty: Jandovi se nelíbila, Osvaldové se zdá, že se nehýbe, Soukup ji hodnotí kladně.

3: All X

Vybrali si klasiku: Eye of the Tiger z filmu Rocky 3. Typicky skvělá choreografie, jinak ale spíše slabší klasika. Je mi líto, ale je to hodně slabé. Neodpadnou, ale já bych pro ně nehlasoval.

U poroty: Janda a Osvaldová jsou nadšeni, Soukup konstatuje jen “Ale děkuji.”

4: Ondřej

Everlasting Love. Nuda, lehce do jazzu, hlas dobrý, ale zcela bez emocí. Jako jazz dobré, ale já to neocením.

U poroty: Janda hodnotí velice kladně, Osvaldová také. Soukup je nohama na zemi a říká, že se Ondřejovi vytrácí charisma.

5: Kamila

Písnička Amerika z West Side Story. Hlas skvělý, to se musí nechat! Klasicky “Lukréciovsky” rozjařená, ale podle mně výjimečně bez dojmu. Hlas bych jí nedal. Ale ty její úsměvy jí jdou 🙂

U poroty: Janda je nadšen, Osvaldová chválí a Soukup samozřejmě též. Já až tak nadšený nejsem, ač si myslím, že Kamila má veliký talent! Dnes ale tak moc nezaperlila.

6: Za 5 12

I ll be there for You ze seriálu Přátelé. Očividně nezvládají – já bych je vyřadil!

U poroty: Janda smeká klobouk, Osvaldová říká: “Tento druh estrádního umění u mne nenachází pochopení.” Soukupovi se nelíbí vybraná píseň, která prý není jeho šálkem kávy.

7: Jirka

Vybral si píseň z filmu Pelíšky. Je skvělý, ale Pavlína dnes byla lepší. Každopádně on dnes je mým číslem 2.

U poroty: Janda: “Nemám slov.” Osvaldová chválí, Soukup kritizuje, že Jiří řve, ale chválí, že zpívá od duše.

8: David

Překvapivě milé a celově vzato povedené….

U poroty: Janda je nadšen.

9: Divoký kočky

Tohle není zpěv, to je zoufalost a doufám, že když nevypadli posledně, odpadnou tentokrát. Krom toho mluví nechutně středočesky a působí amatérsky.

U poroty: Janda je nadšen, Osvaldová říká, že je čím dál víc stejný, ale že to bylo zábavné, Soukup si nebere servítky a říká, že to bylo takové vytí, že si případal jako v mučírně zvířat.

10: Anna

Alias dívka se žirafou. Tu si ale tentokrát na pódium nevzala. Přesto, že působí fakt psycho dojmem, řadil bych ji – hlavně díky hlasu – hodně vysoko.

U poroty: Janda: Konečně vypadáš, jako zpěvačka. Osvaldová: Co se týká zpěvu, bylo všechno totálně mimo! Soukup: Konečně do Tebe vjel život!

Postupují, odpadají:

Postupují: Pavlína, Jiří, Martina, All X, Kamila, Ondřej, Za 5 12 a David.

Znovu zpívají: Divoký kočky a Dante versus Anna.

Na vítěze tipuji Annu.

And the loser is:

Divoký kočky předvedly svůj klasický paskvil. Anna na to, jak byla rozhozená, zpívala slušně. Ale u Gábiny asi nezaboduje. Ale být na místě porotců, vybral bych si ji. Zní až překvapivě příjemně.

U poroty: Soukup: “Pro mne je to naprosto jednoznačný, to se nedá srovnat.” Divoký kočky označuje za nešťastný naříkání a na odpad navrhuje právě je. Janda logicky hájí své Divoké kočky. “Já jsem teda myslel, že Ondřej mluví o vás: Divoký kočky. Když vidím Aničku, jak je na tom špatně, tak si myslím, že udržování Aničky v soutěži je pro ní psychická bomba.” Soukup: “Anička se čas od času zhroutí, no.” Janda: “Nic takovýho jsem ještě neviděl, mohou dokázat mnohé….” A navrhuje na odpad Annu. Osvaldová: “Já musím říci, že Ondřej mluvil o Aničce…. Divoký kočky jsou čím dál tím stejný. Anička je solitaire a zajímá mě, kam se bude vyvíjet. Postoupit by měla Anička.”

Kategorie: Komentáře

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *