Přináším vám komentovaný přepis potyčky mezi Davidem Rathem a Miroslavem Mackem.

Macek: Dovolte mi, než začnu moderovat, vyřídit si jednu zcela soukromou věc. ODSák Macek považuje vyřizování soukromé věci na veřejnosti za normální?

(odchází od pultíku s mikrofonem a sedícímu Rathovi vlepuje zezadu pohlavek. Rath překvapeně vstává, Macek přechází zpět k mikrofonu).

Macek: Pan ministr Rath byl předem varován. Varoval jsem ho tiskem, je to moje ryzí soukromá záležitost. Zaslouží si to! Viz výše. Macek si myslí, že ty jeho kecy, kterými plní všelijaké možné pofiderní www stránky, někdo čte? To považuje za varování?

(Rath si sbírá věci ze stolu a odchází. Následně se zastaví u nějakého kolegy a po rozhovoru s ním se vrací zpět).

Macek: Velmi dobře víte…

Rath: Pane doktore, tady to vyřizovat nebudem. Vy jste mě napadl zbaběle zezadu. Proč jste se mi nepostavil jako chlap čelem?

(Rath se otočí, načež se vrátí k putlíku, aby dořekl)

Rath: Vy jste zbabělec!

(A opět je to Macek, který zahajuje proti slovům fyzický útok! Pravou rukou (že by symbolika? 🙂 ) máchne po Rathovi, který ale ránu vykryje a vrací. Oba pak pokračují v šarvátce).

Video s ukázkou toho, jaké argumenty používá člen ODS a poradce proODSácky laděného prezidenta si můžete stáhnout z ČT24.

Nezapomeňme ani na fakt, že doktor Macek se dopustil výrazně vyššího počtu urážek a vulgarismů na adresu ministra zdravotnictví. Pracovníci ministerstva zdravotnictví vyhledali urážlivé výroky Miroslava Macka na adresu ministra zdravotnictví. Šohaj Topolánek si může lhát o tom, jak ODS bude (prý narozdíl od ČSSD) dělat slušnou politiku. Slušnou? Topolánku – zapomněl jste dodat “leda tak hovno,” že?

Vzpomeňte si na to, až půjdete k volbám! Já sám teď vím nejen koho budu volit, ale i koho zakroužkuji na volebním lístku. Doktor Rath v tomto souboji vyhrál na body.

Kategorie: Komentáře

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *