Komerční banka: Perfekt konto

Další z reklam Komerční banky, ve kterých personifikuje své produkty do podoby lidí. Tentokrát Perfekt konto zapíná poklopec, suší ruce a platí za použití WC. Nevím, jak vám, ale mně tato reklama přijde dost trapná :-/

Staropramen: Křeček

Jedno z nejlepšíh piv na našem trhu se prezentuje sloganem “kdy jste naposledy udělali něco jinak?” a z toho vycházejí i jednotlivé spoty, běžící v televizi. V tomto se konkrétně pořádá oslava narozenin křečka.

Pantene: Balzám na vlasy

Na začátku je zajímavý především záběr na produkty, které mají rozmazané názvy, ale podle obalů je možné je objektivně přiřadit ke konkurenčním značkám. Zbytek reklamy je už klasika – propagace produktu a pantenovské “zazáříte….”

Braun Silk-épil

Nechápu především spojení epilátoru a lásky, které je v tomto spotu jako červená nit. Každopádně co musím pochválit, je vyjmenování důvodů pro koupi tohoto produktu a to jak mluveným slovem, tak i stručným titulkem. Umím si představit, že tento klip může pomoci při rozhodování zákazníka pro konkrétní produkt tohoto typu.

Seat TDI

Vcelku pěkně udělaná počítačová animace, ukazující hlavní vlastnosti motorů TDI v porovnání se zvířecí říší. V posledním záběru se pak objevuje, krom dvou aut pro spotřebitele i Seat Leon, účastnící se poháru WTCC. Škoda, že se to auto nedá koupit v těchto barvách!!

Intimky Discreet

Reklam na dámské hygienické prostředky ve srovnání s minulostí dost ubylo. Tady je jedna z nich. Připadá mi ale, že konkurenční reklamy (např. Always) jsou jaksi decentnější. “Dolňáci” si ale u tohoto spotu patrně přijdou na své 🙂

Komerční banka: Kreditní karta pro podnikatele

Máme tu další personifikovaný produkt Komeční banky. Tentokráte kreditní kartu, která přiběhne v podobě plavčíka alá Pobřežní hlídka na volání o pomoc. Nevím, nevím, ale vy už jste viděli plavčíka, který by zachraňoval osobu na suchu? Na své si alespoň přijde ženské publikum, obdivující vypracovaná těla.

KFC Big Box

Kuře z KFC mi chutná, ale jejich reklamy se mi nikdy nelíbily. Ani tato není výjimkou. Nemohu si při ní nevzpomenout na mírně retardovaného “nejvyššího Čecha,” se kterým TV Nova otravuje v hlavné zpravodajské relaci pokaždé, když si uprdne. Prostě toto nepovažuji za povedený reklamní spot.

3bit Intensimo

Tuhle reklamu moc nechápu a na nějakou oplatku v čokoládě mi přijde uhozená. Nevím, prostě se mi nelíbí….

Aquila Aqua Beauty

Další z reklam Aquily, ve které ke své propagaci využívá protagonistek jedné z českých missích soutěží. Co mě zaujalo nejvíce, je podivná výslovnost “bjůdy” v popěvku. Z globálního hlediska mě nejvíce dostává neustálá propagace nula kalorií ve všech možných minerálkách. Já tedy nevím, ale řekl bych, že v obyčejné vodě s bublinkami žádné kalorie nejsou….

Kategorie: Reklamy

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *