Po krátké pauze je tu další desítka aktuálních reklam, tentokrát na: Sazku, DVD Úder svobody, Hornbach, Toffifee, Rexonu, Panthene, Lipoxal, Sedlčanský Hermelín, Odol 3 dent a Profesia.cz.

Sazka-vrtulník

Zkrácená verze reklamy s Číňany a vrtulníkem, doplněná o možnost výhry zájezdů. Za sebe musím říci, že mě reklamy Sazky nijak neoslovují.

DVD Úder svobody

Klasická reklama na DVD, prodávané na stáncích.

Hornbach-sprchový kout

Jednoduchá, rychlá a jasná reklama na sprchový kout za 15 821 Kč včetně příslušenství.

Rexona

Tyto reklamy také zrovna nemusím-přijdou mi tak trošku nechutné. Svým způsobem ale mají pravdu: většina lidí sama sebe necítí a podle toho to také vypadá v letní MHD.

Toffifee

Reklama sama o sobě není špatná, na daný produkt je, řekl bych i výstižná. Faktem ale je, že Toffifee je neskutečný “tlamolep,” nebo ještě přesněji “zubolep.”

Panthene-balzám

Už jste byli někdy s vlasama v lázních? Ona vůbec celá tahle reklama je taková podivná. Například by mě zajímalo, jak se měří odolnost vlasů, když má být po použití tohoto produktu třikrát větší….

Lipoxal

Další z nekonečné řady zázračných prostředků, díky kterým údajně nemusíte držet diety, cvičit, ani nic podobného, abyste se zbavili tuků. Evidentně se ještě stále najdou lidé, kteří těmto reklamám věří – jinak by ostatně asi nebyly. Spot jako takový mi připadá slabý – klasicky “powerpointovský.”

Sedlčanský Hermelín

“Oslavte Pepu s Pepou” – to byl titulek reklamní kampaně Sedlčanského Hermelínu v březnu.

Odol 3 dent

Tahle reklama celkem úspěšně pracuje se strachem – tedy konkrétně se zvukem zubní vrtačky a neméně příjemným zvukem odstraňování zubního kamene. Jak je ale obvyklé, tyto podněty se člověk snaží “vytěsnit,” což pozoruji sám na sobě – konkrétně u této reklamy si nikdy zpětně nevybavím značku zubní pasty, kterou propaguje.

Profesia.cz

Reklama na internetovou burzu práce www.profesia.cz. Spot je zaměřený na detaily, což je pěkné, ale nelíbí se mi v závěru hláška “i love my new work” – tfuj! Alespoň v tomto kontextu mělo zůstat u naší mateřštiny.

Kategorie: Reklamy

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *