Výborná záležitost!!! To jsem si přesně pomyslel, když jsem na Stahuj.cz objevil program FarCar 1.6.2. Řidičák jsem si udělal již před mnoha lety a tudíž ještě podle starých předpisů (a jednodušších testů). Nicméně křižovatky by si měl IMHO pamatovat každý nejlépe navždy. Právě k prověření a osvěžení vědomostí z tohoto “oboru” slouží aplikace FarCar napsaná ve Flashi. K dispozici jsou dvě verze – buď .exe soubor, který si stáhnete a spustíte z disku, nebo online verze, jež vám poběží v jakémkoli prohlížeči, podporujícím Flash. V obou případech absolvujete test, čítající dvacet otázek, přičemž každá má čtyři možnosti odpovědí (může být správně jedna odpověď, stejně tak i žádná, nebo všechny odpovědi – jako je tomu v současných “autoškolových” testech)

Úplně nejlepší na tom všem je online zobrazování výsledků (tedy těch, kdo své výsledky na konci testu odeslali), které sice není nejdokonalejší (řadí jen podle bodů, ale při shodě nebere v potaz dosažený čas), nicméně dobře poslouží pro to, abyste si své znalosti mohli porovnat s ostatními.

Mně samotnému se povedlo na první pokus “udělat” 78 bodů za 6 minut a 57 vteřin (zvoral jsem jednu křižovatku a přehlédl na ní důležitou značku) a druhý pokus již za plných 80 bodů a 5 minut 56 vteřin. Jak se bude dařit vám? Hurá na to! 🙂

Kategorie: Počítače

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *