Co dokáží (některé) ženy pro peníze!?

iDnes přinesl článek Olympioničky se ukázaly polonahé, kde se píše, že pět amerických olympioniček pózovalo pro pánský časopis FHM. Čtyři sportovkyně údajně pózují v miniaturních bílých plavkách, jedna dokonce ukazuje své vnady nahoře bez…. Zkuste popřemýšlet nad tím, proč ony slečny, jež by měly reprezentovat sportovního ducha Spojených států, ukazují samy sebe ;-). Halt (některé) ženy udělají pro penízky skoro všechno. Ale když se najdou muži, kteří za to zaplatí, tak proč ne? Prostitutky by také neexistovaly, kdyby neexistovali zájemci o jejich služby.

Magor v řadách policie

Šíleného policistu, který střílel po chodci, jež přecházel na červenou a neuposlechl výzvu k zastavení, stíhá státní zástupkyně za pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví. Uvádí to iDnes ve článku Žalobkyně stíhá policistu, který pálil po chodci, kde se dále píše: “Policista se dva dny po činu psychicky zhroutil.” Nemohu si pomoci, ale osobně si myslím, že ten člověk byl psychicky v nepořádku již v předtím. Přeci jen střílet za přecházení na červenou je sice účinná metoda (dotyčný už na ni určitě nepřejde – hlavně když policista bude střílet přesně), ale na zdravý rozum policisty tato metoda určitě neukazuje.

Napadá mě: proč řadový občan (tedy občan nevybavený uniformou) nesmí střílet například po koloně sanitek a policajtů, jež zneužívá výstražná zvuková a světelná zařízení jen kvůli něčí svatbě?

Policie měla střílet, ale použila pouze megafon

Zatímco jeden magor z řad policie střílí po chodcích chodících na červenou, další předvedli, jak se u nás stíhají pachatelé jiné trestné činnosti – konkrétně zloději automobilů. Pár minut po třetí hodině ranní dostali policisté hlášení o ukradené Octavii. Jedna z hlídek shodou náhod zcizený vůz potkala a začala jej sledovat. Pachatele následně megafonem vyzvala k ukončení jízdy. Ti jaksi nechtěli uposlechnout a tak se za nimi milí policisté vydali a skončili až na mladoboleslavské dálnici. Zlodějíčkové si to hnali rychlostí dosahující 190 km/h, hodili po policejním voze kladivo, hever, hustilku, papíry a další předměty, jež našli ve vozidle a přitom si to kalili v protisměru, kde ohrožovali ostatní řidiče a dokonce jeden protijedoucí vůz nabourali. A co myslíte, že dělala naše drahá policie? Vykřikovala do megafonu! Že by muži zákona použili zbraň, aby zastavili zjevně okolí nebezpečné lumpy, to ani náhodou. Kdyby kriminálníci opakovaně nenabourali, nepoškodili olejovou vanu a následně nezadřeli motor, což jim znemožnilo další jízdu, jezdí (a hulákají) za nimi naši strážci zákona možná ještě v tuto chvíli.

Majitel ukradeného vozidla jistě bude mít radost, když dostane své auto zpět v dezolátním stavu se zadřeným motorem. Kdyby policisté stříleli po pachatelích, musel by pouze vyměnit zadní sklo a umýt interiér…. Takhle může začít šetřit na nové autíčko. Podrobnosti přináší iDnes

Kategorie: Aktuálně

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *