V aktuálním osmém kole nabídky se objevuje ne deset, ale hned dvanáct programů, nicméně polovina z nich již byla v předchozích dnech, druhá polovina je ve slevě poprvé. Seznamte se se všemi programy skrze popisky a videa!


Flick Golf!

Golfová hra se objevila v nabídce druhý den. Nyní je ve slevě znovu.

Zahrajte si nejvíce návykovou golfovou hru, která kdy byla v Android Marketu! Žádné kluby, žádná pravidla, jen nastavte parametry a pokusíte se odpálit míček do jamky na jednu ránu. V cestě vám stojí obvyklá nebezpečí v podobě bunkrů, stromů, písku … a samozřejmě větru!


Ikona aplikace
Flick Golf!
Full Fat Productions Ltd
Verze 1.0.5 (12. 12. 2011)
Velikost 23 MB
2.1+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Slide IT Keyboard

Jedna z nejlepších klávesnic pro psaní tahem prstu se také v nabídce objevuje podruhé. Poprvé byla v pátém kole.

Podle našeho mínění vůbec nejlepší klávesnice. Od většiny konkurentů se odlišuje způsobem psaní – písmenka totiž “nevyťukáváte,” ale projíždíte mezi nimi prstem. Výhodou jsou nižší nároky na přesnost – SliceIT používá slovník, takže i když písmenka trochu minete, je schopná dohledat a nabídnout odpovídající slovo. Tuto inovativní klávesnici pro rychlé a snadné psaní si stáhly více než tři miliony uživatelů. Podporuje 45 jazyků a její vzhled si můžete změnit díky mnoha motivům vzhledu.

Více se dozvíte z podrobné recenze SlideIT: Tak trochu jiná klávesnice, kterou jsme uzavírali slovy: “SlideIT patrně rozdělí uživatele na dvě skupiny: jedni ji budou milovat a nedají na ní dopustit, druzí ji po krátkém vyzkoušení zavrhnou a odinstalují. Přiznávám, že patřím do první skupiny a tento způsob zadávání se pro mne stal nejen návykovou záležitostí, ale výrazně zvýšil komfort při zadávání dlouhých textů na ne právě ideálním displeji Vodafonu 845. Považuji tuto aplikaci za natolik vydařenou, že jsem nejen odinstaloval všechny ostatní dosud testované klávesnice, ale také jsem si koupil její plnou verzi.”


Ikona aplikace
Klávesnice SlideIT
Dasur Ltd.
Verze 4.5 (30. 11. 2011)
Velikost 2,6 MB
1.5+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


SketchBook Mobile

Další opakování, tentokrát z prvního dne.

Popusťte uzdu své tvořivosti s aplikací SketchBook Mobile pro Android! Firma Autodesk, jež za SketchBookem stojí, je garancí profesionální aplikace pro kreslení. Nabízí úplnou sadu nástrojů, efektivní a intuitivní uživatelské rozhraní. Vyžaduje zařízení s podporou multitouch a systémem Android 2.1 nebo vyšším. Doporučená konfigurace čítá 1GHz procesor a 512 MB RAM.


Ikona aplikace
SketchBook Mobile
Autodesk Inc.
Verze 1.3.1 (11. 8. 2011)
Velikost 9,5 MB
2.1+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Where s My Water?

Ani osmý den Google nezapomněl na nejmenší uživatele. Aplikace, která jim udělá radost, pochází z dílny Disney a jejím hrdinou je aligátor Swampy. Důkladně dbá na svou čistotu, což ale vadí dalším aligátorům, kteří se rozhodnou, že Swampymu budou sabotovat dodávky vody. Where s My Water je série hlavolamů založená na fyzikální bázi s detailní grafikou a pěkným hudebním doprovodem. Hráč bude potřebovat ke splnění úkolů nejen chytrou hlavu, ale také dávku pozornosti, aby se vyhl nástrahám v podobě řas, toxického bahna a pastí. Celkem je připraveno úctyhodných 120 úrovní, rozdělených po dvaceti do šesti tematických kapitol.


Ikona aplikace
Wheres My Water?
Disney
Verze 1.2.0 (23. 11. 2011)
Velikost 23 MB
2.1+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Christmas HD

Živá tapeta Christmas HD je další reprízou – vidět jste ji mohli ve druhé desítce zlevněných aplikací.

Oslavte krásu Vánoc s živou 3D tapetou. Nad krbem s praskajícím ohněm může viset váš vlastní obrázek, obklopený zářícím vánočním osvětlením. Vánoční stromeček s přizpůsobitelnou výzdobou a dárky, to vše může na displeji vašeho telefonu netrpělivě čekat na návštěvu Santa Clause.


Ikona aplikace
Christmas HD
DualBoot Games
Verze 1.1 (6. 12. 2011)
Velikost 4,4 MB
2.2+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


HD Widgets

Konečně opět novinka, která ještě v nabídce nebyla. HD Widgets jsou sada widgetů, určení pro zařízená s vysokým rozlišením. Obsahuje desítky interaktivních prvků, jež si můžete vytáhnout na plochu, a které ukazují aktuální čas (hodiny jsou hned v několika provedeních), počasí (možnost výběru zdroje dat z AccuWeather nebo WeatherBug), předpověď počasí, či zapínají a vypínají nejrůznější funkce. Autoři dbali na vypracování každého “udělátka,” aby vypadalo skvěle na každé obrazovce od telefonů s rozlišením 320 x 480 px až po tablety s 1280 x 800 body.


Ikona aplikace
HD Widgets
cloud.tv
Verze Liší se dle zařízení (8. 12. 2011)
Velikost Liší se dle zařízení

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Instant Heart Rate – Pro

Napadlo by vás změřit si tepovou frekvenci telefonem? Věřte tomu, nebo ne, je to možné! Stáhněte si aplikaci Insttant Heart Rate, spusťte ji, vyčkejte, než se rozsvítí blesk, a přiložte špičku ukazováčku na čočku fotoaparátu. Za pár sekund se na displeji zobrazí vaše tepová frekvence. Vše funguje na principu sledování barevných změn v prstu, způsobených tím, jak srdce pumpuje krev do těla. Na podobné podstatě jsou založeny lékařské pulsní oxymetry, zaměřující se na rozdíly v barvě kůže s okysličenou a neokysličenou krví, z čehož pak vypočítávají tepovou frekvenci.

Aplikaci v její “zadarmové” verzi jsme věnovali samostatnou recenzi Instant Heart Rate: Změřte si puls telefonem. Placená verze nabízí navíc ukládání naměřených výsledků do historie. Pro chronické hypochondry můžeme Instant Heart Rate – Pro jedině doporučit.


Ikona aplikace
Instant Heart Rate – Pro
Azumio Inc.
Verze 2.0.7 (26. 7. 2011)
Velikost 1,6 MB
1.6+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


FlightTrack

Sledujte linkové lety po celém světě v reálném čase. Díky této aplikaci budete mít přehled o odletech a příletech na více než čtyřech tisících letišť po celém světě a letadel 1400 leteckých společností. Podrobné předpovědi zpoždění letu vám pomohou předvídat případné komplikace a zdržení. Svůj let můžete sdílet na Facebooku, Twitteru, či skrze jinou aplikaci. Nechybí ani informace z meteorologického radaru a předpovědi počasí. U letů v USA lze navíc online sledovat dobu letu, aktuální rychlost a nadmořskou výšku. Vezměte ale na vědomí, že aplikace neposkytuje informace o charterových letech, ale jen o pravidelných linkách.


Ikona aplikace
FlightTrack
Mobiata
Verze 4.2.2 (23. 11. 2011)
Velikost 6,7 MB
1.6+

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Train Conductor 2: USA

O odstavec výše jsme nabídli něco pro příznivce létání, tentokrát se podíváme na koleje. V této strategické hře budete mít na starosti provoz vlaků, přičemž – jak asi již správně tušíte – vaším úkolem bude postarat se o vše tak, aby vlaky dojely na místo určení a nesrazily se. Ovládání je maximálně jednoduché: stačí prstem vyznačit trasu a vlak se vydá, kudy mu ukážete. Čekají na vás lokality New York City, Las Vegas, Grand Canyon, Roswell, Miami Beach, Seattle, Nashville, Chicago a další… Své schopnosti pak můžete porovnat v online žebříčcích se svými přáteli, i celám světem. Train Conductor 2 funguje na následujících zařízeních: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Nexus, HTC Desire, HTC Desire HD, HTC Sensation Z710e, Google Nexus One, Google Nexus S, Motorola Droid Milestone, Motorola Defy, Huawei U8800, LG Optimus 2X, Sony Xperia Arc, Sony Xperia Play.


Ikona aplikace
Train Conductor 2: USA
The Voxel Agents
Verze 1.0 (6. 12. 2011)
Velikost 20 MB
2.1+

QR kód
1,93 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Shazam Encore

A nakonec tu máme reprízu ze čtvrtého dne.

Určitě se vám už někdy stalo, že vás v rádiu, televizi, nebo kdekoli jinde zaujala nějaká písnička a vy jste z nějakého důvodu chtěli znát její název. Jednou z možností je zapamatovat si část refrénu a tu pak zadat do vyhledávače, nicméně existuje i jednodušší cesta: stačí do svého mobilního telefonu nainstalovat aplikaci Shazam. Když pak namíříte telefon ke zdroji hudby, Shazam vám nejen poví, kdo zpívá a jak se jmenuje právě přehrávaná písnička, ale nabídne též možnost zakoupení, přehrání videoklipu, zobrazení textu, nebo její přehrání ze služby Spotify. Ostatně – chcete-li se o Shazamu dozvědět vice, doporučujeme naší recenzi Copak to hraje za písničku? Odpoví vám Shazam!


Ikona aplikace
Shazam Encore
Shazam Entertainment Limited
Verze Liší se dle zařízení (6. 12. 2011)
Velikost Liší se dle zařízení

QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz


All By Myself – Little Critter

Další interaktivní knížka pro děti, opět od vývojářského studia Oceanhouse Media, od kterého jsme například včera viděli When I Get Bigger. I zde je hlavním hrdinou postavička, která tentokrát dětem ukazuje, co všechno zvládne sama. Ilustrace malé čtenáře vedou k poznání, že ne vše se hned musí podařit, ale že důležitá je snaha. Dítě si knížku může nechat přečíst, přehrát s animacemi, nebo ji přečte samo. Bohužel s podporou českého jazyka ale zatím počítat nemůžeme.

Ikona
All By Myself – Little Critter
Oceanhouse Media, Inc.
Verze 1.22 (10. 11. 2011)
Velikost 14 MB
2.1+

QR kód
1,93 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Color and Draw for kids HD

A na závěr další repríza. Aplikace Color and Draw for kids HD byla v nabídce hned první den a dnes se vrací znovu.

Jedná se o program, který je ideální především pro tablety, jehož cílovou skupinou je dětské publikum. Ratolest si může kreslit, lepit samolepky, nebo upravovat a zdobit fotografie. V podstatě se jedná o tři aplikace v jednom: normální kreslení na černé či bílé pozadí, omalovánky (připraveno je 50 obrázků), a úpravu fotografií. Své malůvky může dítě uložit, ty větší pak i sdílet – například odeslat rodičům e-mailem.

Ikona
Color and Draw for kids HD
Tipitap
Verze 2.2 (3. 8. 2011)
Velikost 33 MB
3.0+

QR kód
1,93 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Kategorie: Android

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *