Před několika hodinami začala oficiálně v pořadí čtvrtá z deseti plánovaných akčních nabídek aplikací za necelé dvě koruny. My vám ji přinášíme i s popisky a videy, s jejichž pomocí se snadněji rozhodnete, zda si tu či onu aplikaci nainstalovat.


Baseball Superstars 2011

Baseball Superstars 2011 je baseballová hra, nabízející celkem šest různých režimů. Aktuální verze doznala významných změn především co se týká grafické stránky, která přinesla nový úhel pohledu a přepracované animace. Použít můžete také vlastní nastavení, ve kterém si vyberete konkrétní scénář, nebo hráče, se kterými chcete hrát.


Ikona
Baseball Superstars® 2011
GAMEVIL Inc.
Verze 1.1.0 (24. 6. 2011)
Velikost 8,5 MB
1.5+

QR kód
1,90 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Farm Frenzy

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo provozovat vlastní farmu? Starat se o slepice, ovce a krávy, péct koláče, vyrábět vlnu, máslo a sýr. Pokud máte chuť to zkusit, aniž byste museli vstávat za úsvitu, Farm Frenzy je hra pro vás! Jedná se o velmi zdařilou strategii o bezmála padesáti úrovních, přičemž na vás čekají nejrůznější úkoly – ať už to je vlastnictví určitého počtu zvířat, produkce daného množství zboží, nebo jen navršení zisku.

Budete muset sbírat vejce, vyrábět sýr, vlnu a koláče. Za vydělané peníze můžete upgradovat různé části svého hospodářství – například auto, které používáte pro přepravu zboží na trh, sklad, či budovy, produkující zboží. Můžete se těšit na 48 levelů, ve kterých se budete starat o pět druhů zvířat, produkovat devět komodit k prodeji, to celé v neomezeném herním čase, s VIP bonusy, brilantní grafikou a pěkným soundtrackem. Máte-li rádi strategie, Farm Frenzy byste určitě měli alespoň vyzkoušet :).


Ikona
Farm Frenzy
HeroCraft Ltd
Verze 2.19.32 (8. 12. 2011)
Velikost 9,9 MB
1.6+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Game Dev Story

Dostaňte se na vrchol herního průmyslu – takový je cíl strategické hry Game Dev Story, ve které budete spravovat vlastní herní společnost a pokusíte se vytvářet a vydávat počítačové hry. Zkuste třeba přijít na trh s vlastní herní konzolí, s čímž vám pomohou zaměstnanci nejrůznějších profesí, od programátora po zvukaře.

Ikona
Game Dev Story
Kairosoft Co.,Ltd
Verze 1.0.7 (15. 9. 2011)
Velikost 5,4 MB
1.6+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Jelly Defense

Konečně něco, co stojí za to bránit! Přidejte se k Jelly a veďte je ke slávě v tomto nerovném a divokém boji proti okupantům! Použijte své taktické schopnosti a moudrost, abyste naklonili jazýček pomyslných vah vítězství ve svůj prospěch. Zachraňte Diploglobe a želatinový národ před agresory! Vybudujte silné věže a veďte svou armádu v boji proti nepřátelům! Tuto chytlavou hru si užijete i díky plynulé grafice a podařené hudbě.


Ikona
Jelly Defense
Infinite Dreams
Verze 1.07 (27. 10. 2011)
Velikost 49 MB
2.0.1+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


My Beach HD

Chybí vám v tomto sychravém ročním období letní paprsky slunce? Užijte si je alespoň na displeji svého telefonu! Živá tapeta My Beach HD vás přenese do odpočinkového letního dne na soukromou pláž. Nechybí celá řada nastavení, jako je autentická denní doba, západ slunce, noc, ohňostroje a další. Když se budete pozorně dívat, možná v moři zahlédnete žraloka!


Ikona
My Beach HD
DualBoot Games
Verze 1.4 (9. 12. 2011)
Velikost 6,3 MB
2.1+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Need for Speed Shift

Need for speed jsou v segmentu automobilových závodních arkád patrně nepřekonatelnou legendou. Vyzkoušejte si řídit nejrychlejší auta a vychutnejte si jedny z nejakčnějších závodů pro Android. Čeká na vás dvacítka automobilů, včetně BMW M3 GT2, Lamborghini Gallardo, Pagani Zonda a další, jež můžete prohnat ve dne i v noci po osmnácti okruzích, roztroušených po celém světě – například v Chicagu, Londýně, nebo Tokiu. Za dobré výsledky dostanete možnost upgradovat pneumatiky, odpružení a nitro, přidávat spoilery, měnit disky a barvy.

Ikona
NEED FOR SPEED™ Shift
Electronic Arts Inc.
Verze Zari 29, 2011
Velikost liší se podle zařízení
2.1+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Sentinel 3: Homeworld

Další “obranářská” hra, tentokrát ve stylu science-fiction. Těšit se můžete na zničující tažení přes dvacet úrovní!, více než 20 odemknutelných věží, vyzbrojené orbitální lodě, automatické bezpilotní letouny, či vlastní nastavení výzbroje dle požadavků mise. To vše v úžasné grafice, s možností porovnat dosažené skóre s dalšímí uživateli sítě OpenFeint! Majitelé tabletů jistě ocení podporu HD rozlišení.


Ikona
Sentinel 3: Homeworld
Origin8 Technologies Ltd.
Verze 1.1.7 (7. 11. 2011)
Velikost 16 MB
2.1+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Shazam Encore

Určitě se vám už někdy stalo, že vás v rádiu, televizi, nebo kdekoli jinde zaujala nějaká písnička a vy jste z nějakého důvodu chtěli znát její název. Jednou z možností je zapamatovat si část refrénu a tu pak zadat do vyhledávače, nicméně existuje i jednodušší cesta: stačí do svého mobilního telefonu nainstalovat aplikaci Shazam. Když pak namíříte telefon ke zdroji hudby, Shazam vám nejen poví, kdo zpívá a jak se jmenuje právě přehrávaná písnička, ale nabídne též možnost zakoupení, přehrání videoklipu, zobrazení textu, nebo její přehrání ze služby Spotify. Ostatně – chcete-li se o Shazamu dozvědět vice, doporučujeme naší recenzi Copak to hraje za písničku? Odpoví vám Shazam!


Ikona
Shazam Encore
Shazam Entertainment Limited
Verze Liší se podle zařízení (6. 12. 2011)
Velikost Liší se podle zařízen í
1.6+

QR kód
1,90 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Spirit HD

Verze hry Spirit v provedení pro tablety. Jedná se o jednoduchou a zábavnou hříčku, kde na vás nečeká, žádná střelba, ani žádné ovládací prvky. Budete pouze posouvat prstem po displeji s Spirit bude napodobovat vaše pohyby. Nebojte, taková nuda to zase není – vhodně zvoleným pohybem musíte Spirita ochránit před nepřáteli s pomocí deformace prostoru.


Ikona
Spirit HD
Jakyl
Verze 1.5.9 (1. 11. 2011)
Velikost 16 MB
2.1+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz


Toddler Spanish

Jednoduchý a zábavný způsob, jak děti naučit španělsky. Obsahuje 100 slov a obrazů, profesionálně namluvené rodilým mluvčím.

Ikona
Toddler Spanish: 100 words
Tipitap
Verze 1.0.1 (2. 8. 2011)
Velikost 11 MB
1.6+

QR kód
1,88 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Kategorie: Android

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *