7. března jsme vyhlásili soutěž o tři licence na navigační software Sygic pro telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Podmínky byly následující: soutěžící museli odpovědět na tři soutěžní otázky. Pokud odpověděli správně, byli zařazeni do slosování. Kdo navíc přidal zadaný vzkaz na Twitter, byl zařazen dvakrát.

Správné odpovědi

Podívejme se nejprve, jaké byly správné odpovědi:

  1. Ve kterém státě byla založena společnost Sygic? – Slovensko.
  2. Má navigace Sygic Aura v aktuální verzi funkci asistenta jízdy v pruzích? – Ano.
  3. Naviguje Sygic Aura i v češtině a slovenštině? – Ano.

Jak soutěž probíhala?

Stránka Vyhrajte navigaci Sygic Aura pro váš telefon! zaznamenala v průběhu soutěže podle Google Analytics 212 přístupů. Do soutěžní e-mailové schránky jsme pak dostali čtrnáct vyplněných soutěžních otázek, přičemž všechny obsahovaly správné odpovědi. Sedm soutěžících pak poslalo tweet se zadaným textem na Twitter. Do losování tedy bylo zařazeno 21 lístků, přičemž sedm soutěžících mělo šanci na vylosování 2:21 a sedm 1:21.

Vyhlášení vítězů:

Vylosování byli:

  • Marek Jiskra,
  • Petr Krtek,
  • Ondřej Kadlec.

Výherci budou prostřednictvím e-mailu kontaktováni PR manažerkou společnosti Sygic, se kterou si dohodnou detaily své výhry (tedy především jakou platformu a jaké mapové podklady chtějí využít).

Výhercům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.

Sponzor soutěže

Cenu do soutěže – tři licence na navigační software Sygic Aura a mapové podklady věnovala společnost Sygic, které tímto děkujeme :).

Kategorie: Android

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *