Tentokrát ze sbírky mých Oblíbenců (jak přezdívám těm, na něž odkazuji v levém sloupci tohoto blogu).

D-FENS zase boduje! Nejprve mě zaujalo jeho hodnocení, napsané “při příležitosti čtyřletého výročí.” Je tam docela dost zajímavých myšlenek a postřehů ze života úspěšného webového projektu. Naopak pokud se chcete zasmát nad tím, jak to chodí v Českých Budějovicích, pak doporučuji článeček Ttr City 5: Vohnouti v akci. Bohužel na celé té komičnosti je smutné to, že tak opravdu vypadá realita.

Filip Rožánek navštívil brněnské hlavní nádraží. Já byl ve stejné době tamtéž a ač mě Filip předběhl, neodpustil jsem si malý spot na stejné téma.

U Miruna musím odkázat na jeho aktuality ze světa IT. Nejen, že se zde dozvíte, jak se vlastně opravdu šíří ptačí chřipka, ale i řadu dalších novinek, které zatím nepřinesl ani Computer, nebo CHIP :).

Almad se zmiňuje o skupině Nightwish, konkrétně o tom, že byla ukončena spolupráce se zpěvačkou Tarjou.

Plavovláska se vrací na scénu :). Zatím ne zrovna veselým článkem Volané číslo je odpojené – I.. Doufejme, že pokračování bude optimističtější! Každopádně, Plavovlásko, vítej zpět!

A mezi Oblíbence přidávám další server – Kudlanka.cz. Je to velice zajímavý projekt, který bych ze svého pohledu zhodnotil asi takto: setkávají se tady lidé. Lidé, kteří píšou a lidé, kteří to čtou (a následně také třeba něco napíšou). Je to projekt o lidech a pro lidi a musím přiznat, že se mi hodně líbí :). Ostatně zajímavé je i motto tohoto serveru: “O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé…”

Kategorie: Z Internetu

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *