- Blog ZaRohem.cz - https://blog.zarohem.cz -

Budeme se mít s ODS a TOP09 lépe, nebo hůře?

Tento komentář ke článku 10 rozdílů: Co přinesly volby pro vaší peněženku měl být původně součástí včerejších Týdnovin [1], nicméně v rámci jejich zeštíhlování ho vydávám samostatně. Co tedy přinesou připravovaná opatření nové vlády občanům? Několik pozitiv, ale samozřejmě i celou řadu negativ.

Kamera do auta LAMAX C11 GPS 4K [2]

Přeji tímto zejména voličům TOP09 na mateřských a rodičovských dovolených pěkně prožití následujících čtyřech let. Dostanou to, co si vybrali a nejspíš i zasloužili. Sám mám velký problém pochopit, jak někdo mohl volit stranu fakticky složenou z knížete Schwarzenberga a ex-ministra financí Kalouska. Ve shodě s některými politickými komentátory (a paradoxně také s předsedou Zelených Liškou) se domnívám, že voliči tuto volební rychlokvašku volili jen kvůli Schwarzenbergovi (i když pořád nechápu proč by volili někoho, kdo se vyjadřuje podobně, jako já, když jsem se vracíval z jaterně hodně náročných tahů). Kdyby si opravdu přečetli volební program jeho strany, patrně by si většina z nich raději uřezala ruku, než aby „to hodili“ právě jim.

Jeden z přehledů, jak se budeme mít zase o něco hůře než dosud, přineslo Aktuálně.cz. Zkusím to vzít letem světem v několika bodech.

🖨 Verze pro tisk [3]

Mobilní klimatizace Mistral [4]