- Blog ZaRohem.cz - https://blog.zarohem.cz -

Oranžová republika aneb Proč jsem volil levici?


Musím říci, že pohled na mapu České republiky ve světle volebních výsledků, mě nadmíru potěšil. Naprosto ničím nerušená oranžová ve mně vzbudila pocit upřímné radosti. Myslím, že je to jasný signál vládě Mirka Topolánka – přinejmenším k tomu, aby se vážně zamyslela nad tím, co slibovala v Modré šanci a ve Smlouvě s voliči a co dělá ve skutečnosti. Levicovou krajskou politiku vnímám jako příslib toho, že se blýská na lepší časy :).

Meteostanice SENCOR SWS 10500 WIFI [1]


Sám jsem splnil svou občanskou povinnost a hned v pátek odpoledne vhodil do urny v nedaleké škole svůj volební lístek. Volil jsem, jak jste se mohli dočíst již v nadpisu, levici. Tady jsou některé mé důvody:


Mohl bych pokračovat ještě dlouho. Otázkou je, zda má smysl hledat další a další důvody, proč se přiklonit k levici, když ty stávající stačí bohatě hned na několik volebních období dopředu.

Nezbývá, než konstatovat, že jsem neskutečně rád za naší oranžovou republiku a že doufám, že ve středu vyjde i hlasování o důvěře vládě a mistr světa Topolánek si bude moci odfičet i s plnou parádou zpět na Valašsko.

🖨 Verze pro tisk [2]

Meteostanice SENCOR SWS 10500 WIFI [1]