Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
ZaRohem.cz > > diskuze
Leni 17.2.2017 13:30
chci jít sama bez doprovodu
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k oltáři sama. Můj tatínek před lety zemřel a já nechci jeho místo nikým obsazovat. Sice je to v našich končinách dosti nezvyklé, ale prostě to tak chci. Ano mám dědečka, strýčky, i partner má rodinu, se kterou v pohodě vycházíme, ale nechci. Svého tatínka jsem měla natolik ráda, že by mě to, že mě k oltáři vede někdo jiný, neustále připomínalo, že tam není a nevede mě on, svatbu bych si bohužel díky tomu nemohla ani trochu užít.
diskuze u článku Když otec nevede nevěstu k oltáři...
edimer 11.2.2017 19:05
Posílání fotek z mobilu
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jednoduše poslat fotky a další soubory z mobilu na mobil:https://youtu.be/7LoYnIY8fgM
diskuze u článku Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa přes bluetooth na jiný telefon?
vend123 7.2.2017 12:04
možný důvod
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl, že Laufer měl takový průšvih: Na jednom kocertě (snad v KV) se mu bavili diváci mezi sebou, nějací mladí kluci, v první řadě. On zrovna měl nějaký proslov k vážné písni a chodil při něm hledištěm. No a milému mladíkovi vrazil facku a dál mluvil, jakoby nic.Samozřejmě, že zřizovatel (každý ho musel mít) mu chtěl dát stopku. To by ovšem byl velký problém, protože Laufer byl údajně dost zadlužený. Inu a tak to odčinil touto písní. Mimochodem: nesourodou a strašnou (hlavně tej jásávý refrain).
diskuze u článku Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamání :(
urjo 2.1.2017 1:38
chápu
Poslouchám všechny hudební žánry a jedno za čas narazím na nějakou skladbu, co mě úplně vykolejí, je fuk co je to za žánr, ale když se mi ta skladba líbí, musím jí poslouchat pořád do kola.A co se týče závislosti na hudbě, mám s ní hrozný problém. Chodím na střední a když nehraje žádná hudba nemůžu se na nic soustředit a jsem podrážděná. Učitelé to odmítají pochopit, ale já prostě musím mít alespoň jedno sluchátko. Se sluchátkama i spím, protože když nehraje hudba nejsem schopná usnout a pokut mi v noci hudba hrát přestane, jsem okamžitě vzhůru, je to příšerný!!!
diskuze u článku Může vzniknout závislost na hudbě?
tonda 25.12.2016 4:29
Mám pocit že je to spletité...
elektromagnetické vlnění vyvtváří naší realitu? a my jsme tím co posloucháme... ladíme se... oscilujeme..
diskuze u článku Může vzniknout závislost na hudbě?
VITA FRANK 12.12.2016 22:23
Dobrá volba
ZDRAVÍM DNES JIŽ MÁM 2KS PŘÍSTOJŮ SODASTREAM JEDEN MÁM DOMA DRUHÝ NA CHATĚ, A MÁM POUZE POZITIVNÍ ZKUŠENOST OD TÉ DOBY CO JSEM HO KOUPI NEMUSÍM JIŽ TAHAT LAHVE. DOMA SI UDĚLÁM LIMO HNED A ČERSTVÉ A POKAŽDÉ JINÉ ALE VĚTŠINOU COLU.POUZE MI VADÍ CENA A BALENÍ SIRUPŮ ZA 750ML,DÁT 250KČ SE MI ZDÁ A JE MOC KDYŽ SI MŮŽU KOUPIT 5L SIRUPŮ ZA 360KČ.BALENÍ COLA SODA STREEM MÁM ZA CHVÍLI FUČ DĚLÁM SI COLU KAŽDÝ DEN ASPON 2X ZA DEN. JINAK MÍST KDE SE DÁ VRÁTIT PRÁZDNÁ BOMBA JE DOST A DÁ SE I BEZ OBJEDNÁNÍ VÝMĚNY.
diskuze u článku Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekoupit?
Jitka 12.12.2016 13:36
ruské ořechy
Získala jsem starou formu, kde jsou ořechy, šišky a houby.:)Děkuji za váš návod, ale stále nechápu, jestli se těsto dává do obou částí nebo tam nějak vyběhne? Jak se z toho stanou půlky?
diskuze u článku Ruské plněné ořechy – recept našich babiček, který ohromí každého!
honza 9.12.2016 21:07
Diky
Presne clanek, ktery jsem hledal. Funguje :-) Diky moc!
diskuze u článku Android tipy: Jak nastavit vlastní tón pro SMS
Hana 25.11.2016 22:18
SodaStream
Dobrý den, dlouho jsem váhala zda SodaStream koupit či nikoli. Četka jsem spoustu recenzí jak pozitivních, tak negativních. Nakonec jsem ho koupila a opravdu si ho já, ani má rodina nemůžeme vynachválit. Bombičky vydrží a šťávy jsou lahodné! Navíc skvělá cena a rychle dodání, co více si přát :)
diskuze u článku Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekoupit?
nikoš 9.11.2016 14:04
vivat felicia
felda jako prvni auto neni spatna - az na tu bezpecnost...Bratranec mel donedavna 15letou. Tady jedna sedmnáctka http://www.tipcars.com/magazin-skoda-felicia-jak-jezdi-sedmnactileta-ceska-klasika-8442.htmlDneska se auta vyrábí tak, abyste si za 5 let koupili nové...prostě ekonomika se musí točit
diskuze u článku Test SMART ForTwo aneb Jak jsme řídili trpaslíka
Vlada 21.10.2016 13:16
Pochvala
Moc dekuji za clanek. Pomohl mi k rychlemu zmenseni fotek!!!
diskuze u článku Hromadné zmenšení obrázků/fotografií
George 4.8.2016 12:03
vypnutí pc
Ahoj Díky za hezky popis TC a chci se zeptat co v případě, že mám zašifrovaný logický disk a neodpojím ho a dám vypnout windows. Odpojí se regulérně sám? Díky
diskuze u článku Jak zašifrovat flashdisk či přenosný disk?
ava 16.7.2016 18:25
Nic moc
XXXJ Super takže mi to zase nic neřeklo...
diskuze u článku Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a který naopak nejvzácnější? (rok 2012)
lenka 6.6.2016 10:34
agentura
ja stale nad tou svatbou v zahranici premyslim.. nevite o nejake dobre agenture?
diskuze u článku Svatba v zahraničí?
Barto 21.5.2016 22:24
HNUS
CHACHAR nikdy vice !!!! zampiony rozmocene,testo rozmocene...tak gumovou a mokrou pizzu jsem jeste nezral ....voda z toho doslova kypala a ne nebyl to olej ....vyhodte kuchare cypove !!!
diskuze u článku Hodnocení restaurací: Pizzerie Chachar, Šenk u kozla, Ostrava
Zvoník 12.5.2016 10:55
Reakce na hodnocení Smarta
Úvodní článek má řadu pravd a řadu objektivních nesmyslů, jistě založených na nějaké závadě uvedeného vozu.Tedy obecně: Měl jsem původně Žigula 2106, Pak Škodivku Feldu oplně novou! To bylo vše v benzínu. A teď mám Smarta Cabrio v dieslu. Nemohu dát na něho dopustit! Na palivo jezdí za 1,10 Kč/ 1km. Žigul jezdil za 3,50 Kč, Škodivka za 2,70 Kč. Jelikož jsem sám, nemá cenu jezdit pětimístným vozem za zmíněné ceny za palivo. To byl hlavní důvod, proč jít do Smarta. I Smart Cabrio má klimatizaci a když není prázdná, tak funguje, že je to snad i na kulicha v létě! Diesel Smart má motor okolo 30 kilovatů. A i s tímhle prťavým výkonem v určitých režimech je schopen konkurovat hmotnějším vozům ve zrychlení. Jen s tím umět jezdit a vědět jak používat automat řazení nebo sekvenci. Jako zvoník se Smatrem jezdím zvonit ve dvou lidech (á 100kg) na horu Říp k rotundě i když je za deště kluzko a vozy s předním pohonem nevyjedou. Gumy drží dobře, když tam nejsou 10 let staré, ještě neojeté. Ztvrdlé gumy se obecně chovají jako loukotě kočáru zvláště u lehkých autíček. Co se týče obecně vozů firmy Škoda, tak tato firma (bez mé zášti k ní) vytváří ve vozech pro domácí trh řadu ,,kurvítek", která se tam úmyslně dávají v jistém odborně inženýrském projektu - zvýšení a zajištění oprav v autorizovaných domácích servisech. Lidé to obecně neregistrují, protože jsou hloupí, ale já jsem měl nejvíce závad na Felicii v prvních pěti letech po koupi nového vozu a Feldu jsem měl celkem 16 let. Udržoval jsem ji nikoli autorizovaně, ale svépomocně sám s přestavěním některých ,,kurvítek" na spolehlivější a bezpečnější! Najeto skoro 400 000 bez jediného zásahu do motoru, krom výměny svíček a běžné údržby oleje a filtrů. Ani rozvody nebyly měněny. Motor netekl, fleky od oleje na parkovištích dělají totiž dražší auta! Nejspolehlivější byla Felda ke konci své životnosti, kdy pro zrezivělost všeho, do ní pršelo jenom když jela, i když měla střechu! :-) Zrušení vozu způsobil stav špatné antikorozní ochrany z výroby r. 1994.
diskuze u článku Test SMART ForTwo aneb Jak jsme řídili trpaslíka
Petra 5.4.2016 16:14
Skvělý
Dobrý den,děkuji za tento článek, je skvělý, chystám se na pročtení celého blogu, ještě jednou děkuji
diskuze u článku Jak realizuji GTD s pomocí programu Evernote
dandys007 8.3.2016 21:26
waze
mam takovej problemek Waze mi prestalo počítat body i kilometry nevíte co s tím udelat děkuji
diskuze u článku Navigace Waze: Řidiči sobě
Karel K. 29.2.2016 19:19
To: Pepa
Je možné, že dnešní telefony už s kopírováním kontaktů ze SIM nepočítají.Každopádně MENU je tlačítko na telefonu. Pokud máte na displeji, tak by ho měly suplovat tři tečky/čárky nad sebou.
diskuze u článku Android tipy: Jak zkopírovat kontakty ze SIM do telefonu?
Pepa 29.2.2016 15:51
Čísla ze SIM do telefonu
Dobrý den, mám telefon Lenovo P1ma40. Potřeboval bych zkopírovat čísla ze SIM karty do t. Ale žádné tlačítko MENU jsem nenašel. Můžete mi poradit? Děkuji
diskuze u článku Android tipy: Jak zkopírovat kontakty ze SIM do telefonu?