Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
ZaRohem.cz > > diskuze
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní
Svobodní patří do politiky!
diskuze u článku Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Klara 24.10.2018 18:28
Intj
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit se stejně smyslejicim člověkem? Diky
diskuze u článku Jsem INTJ a kdo je víc?!
happy 19.9.2018 9:56
datum nastavení hesla PC
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit datum nastavení admin. hesla pro spuštění PC a případně dobu, po jakou dobu byl takto PC jiným uživatelům nepřístupný?(od-do)Díky za odpověď.
diskuze u článku Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti minut!
Martin 21.6.2018 11:00
toto není reprezentativní vzorek
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně NENÍ reprezentativní vzorek, protože reprezentativní vzorek není možné udělat z lidí, kteří na Internetu něco najdou a dobrovolně vyplní a to bez ohledu na jejich počet. Typ osobnosti má zcela jistě vztah k ochotě nechat se testovat. Už to, že rozdělení Extrovert/Introvert je 50/50 je nesmysl, jiné zdroje uvádějí 75/25. Nejspíš to bude tím, že extroverti nebudou tak moc tíhnout k vyplňování podobných dotazníků.
diskuze u článku Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a který naopak nejvzácnější? (rok 2012)
Radim 12.1.2018 16:27
Špatné nastavení či jen chyba mobilu
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/vyrobce/homtom) a bohužel se mi stále nedaří nastavit změnu vyzvánění u jednotlivých kontaktů.... myslíte, že se jedná o vadu telefonu nebo jen špatně nastavuji?
diskuze u článku Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění kontaktu
Nika Riedl 12.11.2017 3:53
test dopadl uspokojivě
Jsem typ XSTJ na co jsem patřičně hrdý :))
diskuze u článku Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a který naopak nejvzácnější? (rok 2012)
Lenka 7.11.2017 15:35
itálie
Mně vždycky lákala svatba v Itálii třeba Benátky to je krásná destinace.
diskuze u článku Italská svatba – zvyky, tradice a přípravy
Ewa 2.11.2017 17:16
Jak vratit zpet klavesnici s diakritikou?
Asi nedopatrenim jsem si zmenila klavesnici s diakritikou na cestinu (android), a ted nemohu psat s carkami a hacky apod., tj. cesky - jak to zmenit? Dekuji moc za odpoved s navodem jak mam postupovat.
diskuze u článku Android tipy: Jak nastavit/změnit výchozí klávesnici
Bětka 2.9.2017 19:21
Číslování stránek v dokumentu
Díky moc, je to parádní návod! Ani to nebolelo :)
diskuze u článku Jak na pokročilé číslování stránek v MS Word?
Kamča 10.4.2017 14:43
řecko
řecko je krásná destinace na svatby. :-) my jsme tam měli dovolenou a bylo plno pláží, hotelů a míst, kde jsem si říkala, že svatební obřad tam je určitě velká nádhera :-)
diskuze u článku Svatba v Řecku, tak trochu jiná záležitost
Martin 24.3.2017 17:19
Kauza v USA
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodeje 50000 láhví od Sodastream z prodeje, z důvodu potencionálního nebezpečenstva- možnosti EXPLOZE při přetlakování váhám jestli jsem udělal dobře, když jsem si Sodastream koupil.
diskuze u článku Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekoupit?
Petra 18.3.2017 15:11
Elektronická cigareta
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako dárek a opravdu se cítím lépe, nesmrdím apod., ale na druhou stranu taky záleží na kvalitně eliquidu, moc mi nechutnají třeba ovocné, ale ráda si vyberu například na jednom nejmenovaném e-shopu mentolový e-liquid. Nyní to trošku komplikuje ten nový zákon, který prošel a proto už třeba nemůžu kouřit v nemocnicích ani elektronickou cigaretu a jako zdravotní sestra tam trávím většinu dne :D
diskuze u článku Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Mates 3.3.2017 18:00
Honor 8
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestala fungovat GPS. Nevíte někdo co s tím? Zkoušel jsem fix, zkoušel jsem resetovat do továrního nastavení a pořád nic.
diskuze u článku Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna najít pozici
Auriel 26.2.2017 23:24
???
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS chytli od Čecha na území ČR?
diskuze u článku Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě různá lékařská potvrzení
janek 22.2.2017 12:55
odpad
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ani neznáte rozdíl mezi minerální, perlivou a pitnou vodou ......??????
diskuze u článku Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekoupit?
Sara 21.2.2017 15:44
zahranici
Ja jsem chtela vzdycky svatbu v zahranici ale ne tedatakovou pompezni ale svatba na plazi me dost laka :) tak treba jednou a jedine asi pres nejakou cestovku a spojit to i se svatebni cestou :)
diskuze u článku Italská svatba – zvyky, tradice a přípravy
Leni 17.2.2017 13:30
chci jít sama bez doprovodu
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k oltáři sama. Můj tatínek před lety zemřel a já nechci jeho místo nikým obsazovat. Sice je to v našich končinách dosti nezvyklé, ale prostě to tak chci. Ano mám dědečka, strýčky, i partner má rodinu, se kterou v pohodě vycházíme, ale nechci. Svého tatínka jsem měla natolik ráda, že by mě to, že mě k oltáři vede někdo jiný, neustále připomínalo, že tam není a nevede mě on, svatbu bych si bohužel díky tomu nemohla ani trochu užít.
diskuze u článku Když otec nevede nevěstu k oltáři...
edimer 11.2.2017 19:05
Posílání fotek z mobilu
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jednoduše poslat fotky a další soubory z mobilu na mobil:https://youtu.be/7LoYnIY8fgM
diskuze u článku Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa přes bluetooth na jiný telefon?
vend123 7.2.2017 12:04
možný důvod
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl, že Laufer měl takový průšvih: Na jednom kocertě (snad v KV) se mu bavili diváci mezi sebou, nějací mladí kluci, v první řadě. On zrovna měl nějaký proslov k vážné písni a chodil při něm hledištěm. No a milému mladíkovi vrazil facku a dál mluvil, jakoby nic.Samozřejmě, že zřizovatel (každý ho musel mít) mu chtěl dát stopku. To by ovšem byl velký problém, protože Laufer byl údajně dost zadlužený. Inu a tak to odčinil touto písní. Mimochodem: nesourodou a strašnou (hlavně tej jásávý refrain).
diskuze u článku Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamání :(
urjo 2.1.2017 1:38
chápu
Poslouchám všechny hudební žánry a jedno za čas narazím na nějakou skladbu, co mě úplně vykolejí, je fuk co je to za žánr, ale když se mi ta skladba líbí, musím jí poslouchat pořád do kola.A co se týče závislosti na hudbě, mám s ní hrozný problém. Chodím na střední a když nehraje žádná hudba nemůžu se na nic soustředit a jsem podrážděná. Učitelé to odmítají pochopit, ale já prostě musím mít alespoň jedno sluchátko. Se sluchátkama i spím, protože když nehraje hudba nejsem schopná usnout a pokut mi v noci hudba hrát přestane, jsem okamžitě vzhůru, je to příšerný!!!
diskuze u článku Může vzniknout závislost na hudbě?