Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Reklamy > 10x aktuální české reklamy z televize (videa) 21. díl

10x aktuální české reklamy z televize (videa) 21. díl

13.6.2008 | Karel Kilián
Další desítka reklam, které znáte z televize. Dnes uvidíte: Datart, Sazka, Calibrum Profi, Toyota Auris, Opavia Kolonáda, Deník Sport, Zelenina Bonduelle, Gaviscon, Hypoteční banka a KIA Picanto.

Datart: Panasonic TH 42PX80

Jedna z reklam, uváděných před mistrovstvím světa v hokeji. Datart tehdy nabízel plazmovou televizi Panasonic s úhlopříčkou 107 cm za necelých 29 tisíc korun. 107 cm sice vypadá majestátně a lákavě, ale poslední dobou se stále častěji objevují názory, že když koupit televizi, neměla by to být plazma, ale LCD.

Sazka

Další z reklam, které ukazují všelijaké absurdní způsoby, jak lidé po celém světě hledají svá šťastná čísla. Tentokrát Japončík, uvázaný na laně, skočí ze střechy proti protějšímu věžáku a číslo okna, do kterého narazí, je to šťastné....

Calibrum Profi

Další reklama na potravinový doplněk, pojatá tentokrát stylem, díky kterému není hned od začátku jasné, co bude spot propagovat. Jinak ale celkově nic moc...

Toyota Auris

Nevím, zda se tímto spotem Toyota chtěla pokusit o virál, nebo jde jen o přehnané ambice scénáristy, který dostal velký rozpočet na reklamní klip. Každopádně nápad, kdy má kaskadér rozjet auto a těsně před srázem vyskočit, což si nakonec rozmyslí, mi přijde podivný a pro našince asi jen těžko pochopitelný.

Opavia Kolonáda

Opavia odkazuje na národní tradici lázeňských oplatek a přitom jsou to právě jejich oplatky, které považuji za opravdu nejhorší. Když to srovnám s oplatkami, které jsme si, coby čerstvě upečené, koupili v Luhačovicích, nemohu se ubránit dojmu, že Opavia to pěkně fláká.... Opravdový lázeňský originál totiž chutná o dost jinak - přesněji řečeno: výrazně lépe.

Deník Sport

Deník Sport poukazuje v reklamě především na svou specializaci výhradně na sport. Zdůrazňuje tedy, že se v něm sice nedočtete, jak zhubnout, kdo má problémy s alkoholem a jak dopadla Superstar, ale dozvíte se výsledky sportovních klání a další informace ze sportu. Pro cílovou skupinu je tato reklama jistě zajímavým argumentem, proč tento deník alespoň zkusit.

Zelenina Bonduelle

Reklama na jednu z nejlepších mrazených zelenin na našem trhu. Spot je kreslený, zpěv je - řekněme - poněkud zvláštní, podobně jako jednoduché verše. Jako reklama, určená k propagaci značky, to ale stačí.

Gaviscon

Prostředků proti pálení žáhy je poměrně dost. Gaviscon se snaží přesvědčit reklamou, v níž animvaní hasiči proniknou do žaludku, aby uhasili pálení žáhy a zklidnili rozbouřené kyseliny. Mně tento spot přijde dost nesympatický a svůj podíl na tom má i hlavní představitelka.

Hypoteční banka

Jedna z reklam, která běžela před časem a propagovala Hypoteční banku, přičemž hlavním lákadlem mělo být právě to, že banka je hypoteční a tedy je specialistou v daném oboru. Mně se ale jejich kreslené reklamy nikdy nelíbily.

KIA Picanto

Reklama zaměřená spíše na dámskou část publika (aneb "váš barevný miláček"). Nutno uznat, že barvy, ve kterých se toto vozítko nabízí, ale patří opravdu mezi ty nejoriginálnější. Jinak spot, jako takový, patří spíše mezi ty slabší.


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 22.7.2019
Dnes má svátek Magdaléna
původ jména je hebrejský a znamená: věž
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist