Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Aktuálně > Policijééééé a polonahé olympioničky

Policijééééé a polonahé olympioničky

4.8.2004 | Karel Kilián

Co dokáží (některé) ženy pro peníze!?

iDnes přinesl článek Olympioničky se ukázaly polonahé, kde se píše, že pět amerických olympioniček pózovalo pro pánský časopis FHM. Čtyři sportovkyně údajně pózují v miniaturních bílých plavkách, jedna dokonce ukazuje své vnady nahoře bez.... Zkuste popřemýšlet nad tím, proč ony slečny, jež by měly reprezentovat sportovního ducha Spojených států, ukazují samy sebe ;-). Halt (některé) ženy udělají pro penízky skoro všechno. Ale když se najdou muži, kteří za to zaplatí, tak proč ne? Prostitutky by také neexistovaly, kdyby neexistovali zájemci o jejich služby.

Magor v řadách policie

Šíleného policistu, který střílel po chodci, jež přecházel na červenou a neuposlechl výzvu k zastavení, stíhá státní zástupkyně za pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví. Uvádí to iDnes ve článku Žalobkyně stíhá policistu, který pálil po chodci, kde se dále píše: "Policista se dva dny po činu psychicky zhroutil." Nemohu si pomoci, ale osobně si myslím, že ten člověk byl psychicky v nepořádku již v předtím. Přeci jen střílet za přecházení na červenou je sice účinná metoda (dotyčný už na ni určitě nepřejde - hlavně když policista bude střílet přesně), ale na zdravý rozum policisty tato metoda určitě neukazuje.

Napadá mě: proč řadový občan (tedy občan nevybavený uniformou) nesmí střílet například po koloně sanitek a policajtů, jež zneužívá výstražná zvuková a světelná zařízení jen kvůli něčí svatbě?

Policie měla střílet, ale použila pouze megafon

Zatímco jeden magor z řad policie střílí po chodcích chodících na červenou, další předvedli, jak se u nás stíhají pachatelé jiné trestné činnosti - konkrétně zloději automobilů. Pár minut po třetí hodině ranní dostali policisté hlášení o ukradené Octavii. Jedna z hlídek shodou náhod zcizený vůz potkala a začala jej sledovat. Pachatele následně megafonem vyzvala k ukončení jízdy. Ti jaksi nechtěli uposlechnout a tak se za nimi milí policisté vydali a skončili až na mladoboleslavské dálnici. Zlodějíčkové si to hnali rychlostí dosahující 190 km/h, hodili po policejním voze kladivo, hever, hustilku, papíry a další předměty, jež našli ve vozidle a přitom si to kalili v protisměru, kde ohrožovali ostatní řidiče a dokonce jeden protijedoucí vůz nabourali. A co myslíte, že dělala naše drahá policie? Vykřikovala do megafonu! Že by muži zákona použili zbraň, aby zastavili zjevně okolí nebezpečné lumpy, to ani náhodou. Kdyby kriminálníci opakovaně nenabourali, nepoškodili olejovou vanu a následně nezadřeli motor, což jim znemožnilo další jízdu, jezdí (a hulákají) za nimi naši strážci zákona možná ještě v tuto chvíli.

Majitel ukradeného vozidla jistě bude mít radost, když dostane své auto zpět v dezolátním stavu se zadřeným motorem. Kdyby policisté stříleli po pachatelích, musel by pouze vyměnit zadní sklo a umýt interiér.... Takhle může začít šetřit na nové autíčko. Podrobnosti přináší iDnes


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
mmaxipes reakce
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 19.6.2019
Dnes má svátek Leoš
původ jména je řecký a znamená: lev
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist