Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Aktuálně > Páteční Counter Strike

Páteční Counter Strike

11.2.2007 | Karel Kilián
Pátek je dnem, na který se těší asi každý pracující člověk. Nejinak je tomu i u nás v práci. Ještě ráno nikdo netušil, že nakonec ten den nebude až tak všední. Šéf byl večer předtím v hospodě, takže od začátku nadával na to, jaký je blbý den. K tomu ještě přibyly problémy s onkologickým registrem a neustále žbrblající uživatelé, kteří se stále častěji stávají obětí spamu. Šéfově náladě to rozhodně nepřidalo.

Když se situace poněkud uklidnila (i ten registr jsme nakonec rozběhali), nastal čas pro trošku relaxu. U nás se relaxuje prostřednictvím hry Counter Strike: Condition Zero, ve které jsou zejména kolegové dost zkušení (jeden hrál dokonce závodně). Já s ní začal až počátkem tohoto roku a manželka ještě o kousek později. Abych dohnal náskok svých kolegů, často jsme v této hře trénovali společně s chotí. Sice jsem se zatím nejlépe umístil před svým 51letým šéfem, nicméně ostatní ocenili, že se snažím :).

V pátek jsem navrhnul, že by manželka mohla zahrát s námi. Na mém PC je nainstalované VPN do zaměstnání, připojit se přes IP adresu umí, kolegové též nebyli proti. Patrně se těšili na snadnou oběť :))).

Hru jsem začal já, kolega, manželka a šéf. Během chvíle volal šéf, kdo že je ten čtvrtý hráč. Když se od kolegy dozvěděl, že je to moje manželka, jako by si na ní zasedl. Číhal na ní, kde se dalo a jak to bylo možné - prásk "snajperkou" do hlavy. Vsadím se, že se královsky bavil, až se za břicho popadal :-D.

Nicméně manželka není žádné ořezávátko a nevzdává se. Díky tomu šéfa i s jeho ostřelovací puškou dvakrát sejmula. Když jsme šli společně s kolegy na oběd, šéf prohlašoval, že nechápal, jak je možné, že ho moje ženuška dostala :). Alespoň si rýpnul do mne, že Visnery skončila na lepším místě a že si mám udělat doma pořádek :-D

Ač se obvykle hraje tak jednou, maximálně dvakrát denně, tentokrát byli kolegové jako zhypnotizovaní a neustále se dožadovali dalšího a dalšího kola. Proč ne - byl celkem klídek, takže jsme pařili :). Naprosto dokonalou ukázkou oné chlapské ješitnosti je můj nejmladší kolega. Vždy nadšeně hlásil: "Právě jsem Ti sejmul manželku!", nebo "Ták, tvoje mladá to má za sebou." Jakmile dostala ale Visnery jeho (a to nebylo až tak výjimečné), vždy jen tiše odložil myš a rozhodně se ani slůvkem nezmínil o tom, co se událo :-D.

Později přišel můj šéf, rozcapil se do křesla a začal, že je vidět, že má manželka natrénováno a zná mapy :). Nezapomněl si do mne rýpnout s faktem, že ve všech šesti nebo sedmi kolech, které jsme hráli, skončila lépe, než já. Na víkend jsem dostal jako úkol pořádně trénovat. Nakonec šéf pronesl, že moje manželka byla ve hře "Příjemným vzrušením" a proti ránu mu "výrazně zlepšila náladu", což bylo ostatně vidět i na jeho výrazu.

Jen tak přemýšlím nad tím, proč vždycky všichni chtěli hrát proti týmu, ve kterém hrála Visnery (a samozřejmě já :) ). Každopádně tímhle jsem se prostě musel pochlubit, neb mi má ženuška určitě neudělala ostudu, naopak - myslím, že na první pokus získala slušný respekt, který si určitě zaslouží :).

Visnery v Counter Strike CZ


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 21.7.2019
Dnes má svátek Vítězslav
původ jména je slovanský a znamená: slavící vítězství
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist