Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Komentáře > Milí sebevrazi, neotravujte a vražděte se doma!

Milí sebevrazi, neotravujte a vražděte se doma!

19.11.2006 | Karel Kilián
Moje manželka právě stojí ve vlaku kousek za Uherskem (=jakási vesnice na Pardubicku). Před třemi týdny takto stála za Prosenicí kvůli sebevrahovi. A tentokrát? Další blb se opět rozhodl skoncovat se životem. Podle vyjádření hasičů se mělo jednat o cca. třicetiletou pošahanou magorku, která nahá stála na přejezdu a čekala, až ji sejme vlak. Slovy jednoho ze svědků se dotyčná přímo "těšila." Sebevražedkyni přejely všechny vozy... Škoda, že jí vlak jen neujel hnáty, jako tomu blbci, o kterém nedávno reportovala TV Nova. Teď prý lituje, že nemůže chodit a najednou dostal chuť do života. My mu ten zbytek života hezky zaplatíme z námi vydělaných peněz, coby invalidnímu důchodci. No není to krásný pocit, že všichni přispějeme na takového kreténa, co neumí udělat nic pořádně, ani skočit pod vlak? On si bude hezky sedět doma se svým vozíkem a my na něj budeme makat.

Abych řekl pravdu, už mám těchto magorů, kteří měli dávno skončit v blázinci, naprosto plné zuby. Kdo jim dal právo otravovat lidem život? Že mají problémy? To je snad jejich věc, ne!? Problémy má každý a kdyby každý skákal pod vlak, tak jedeme do Ostravy místo čtyř hodin čtyři dny za soustavného praskání kostí pod koly. Že si je ti lidé neumí vyřešit? Tak pak nepatří do normální společnosti! Normální člověk své problémy řeší a neobtěžuje jimi ostatní. Pokud není schopen je řešit, nechť vyhledá odbornou pomoc! Jestliže vidí jako jediné řešení smrt, měl by tak učinit způsobem, kterým nebude otravovat ostatní, které prostě jeho zpackaný osud nezajímá.

Shrňme si naše cesty vlakem za poslední dobu:

 • Víkend 27.-29.10. - manželka přijíždí do Ostravy s tříhodinovým zpožděním. U Prosenice skočil sebevrah pod vlak z Brna a její IC zůstalo trčet za ním.
 • Víkend 3.-6.11. - cestou na Ostravsko jsem prostál 40 minut v Přelouči kvůli výpadku zabezpečovacího zařízení, cestou zpět pak necelé tři hodiny v Prosenici, protože byl výpadek napájení.
 • Víkend 10.-12.11. - kupodivu oba směry v celkem pohodě
 • Víkend 14.11.-17.11. - manželka zůstala cestou do Ostravy stát za Uherskem, protože vlak přejel dalšího sebevraha.
Slíbil jsem návod pro tento specifický druh zmrdů, kteří se rozhodli odejít z tohoto světa, takže pojďme na to:

 1. Laskavě si uvědomte, že vaše problémy jsou vaše a nás, normální lidi nezajímáte ani vy, ani vaše problémy.
 2. Nikdo není povinen se dívat na vaše vyhřezlé vnitřnosti a dekapitované hlavy jen proto, že vy považujete za nezbytné svým odchodem na "onen svět" otravovat co nejvíce lidí.
 3. Stejně tak nikdo nemá náladu čekat kvůli vám několik hodin jen proto, že jste se rozhodli řešit své stavy tímto způsobem.
 4. Váš pokus o pomstu většinové - normální - společnosti dokazuje, že jste lidmi, kteří vždy mysleli jen na sebe a dokázali jen brát. Upřímně vám vzkazuji, že vás nebude škoda a nezasloužíte si ani pohřeb. Být to na mne, házel bych vás za zdi hřbitova, což se ostatně dříve dělalo a mělo to slušný výchovný efekt.
Doporučuji:

 1. Zabalit se do silného igelitového pytle a skočit z nějakého vysokého objektu. Objekt vybírejte tak, aby v doskočišti nebyli lidé.
 2. Zamkněte se v bytě, spolykejte prášky, napusťte si teplou vanu, podřežte si žíly. Nezapomeňte nechat klíč v zámku, aby vás nikdo neobjevil a my nemuseli platit vaše léčení.
 3. Oběšte se a na krk si přivažte ceduli "Překvapení!!!" Volte laskavě dobrý provaz, který důkladně promažte (třeba sádlem) a vyhledejte místo, kde budete mít co největší výšku pádu, aby byla jistota, že si přerazíte vaz. Přeci jen pro společnost jaksi není ekonomicky výhodné platit léčení nějakého debila, kterému se několik minut nedokrvoval mozek a odemřely mu tak důležitá centra.
Opravdu mám plné zuby těchto sobců s jejich problémy. Posledně jsem napsal, že bych je nechal přejet vlakem ještě na zpátečku a následně by jejich rodina dostala za úkol sesbírat zbytky těla a vnitřností z kolejiště. Hasiči mají zachraňovat lidské životy, zvířata a majetek. Rozhodně není důvodem, proč si je platíme z daní a obecních rozpočtů, sbírání ostatků nějakého magora. Teď bych ještě milé family sebevraha nechal zaplatit veškeré škody - tedy zpoždění vlaků, navrácení příplatků, které ČD coby soukromý podnik budou muset ze svého vyplatit zákazníkům za zpoždění atd.. Takových 60 Kč příplatek za IC/EC krát nějakých 600 cestujících krát cca 5 zpožděných vlaků - tedy 180 000 Kč - to by milou rodinku sebevraha přivedlo na jiné, než lítostivé myšlenky, co kde zanedbali ve výchově svého defektního synátora či dcerunky.

Pro obhájce oné sebevražedkyně jsme připravili FOTO z místa nehody. Vřele doporučuji přečíst a prohlédnout, než začnete psát soucitné kydy pod tímto článkem!

PS: Jako aktualitu uvedly info o nehodě, dodané mou manželkou:

Přečtěte si také


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
js To: lomihnat
Karel K. To: lomihnat
lomihnat sebci
Karel K. V Rusku se s tím nepářou
Karel K. Námls
Karel K. To: RRX
RRX Vlak je na pohodu
Karel K. Dalila atp.
js To: Dalila
Karel K. To: Dalila
Dalila Omyl o tom, že mám právo na ohledy
Karel K. To: Allanek
Visnery To: Allanek
Allanek Ty ses taky solidni debil...:((
Karel K. To: Dáša
Karel K. To: Sandokan II
Karel K. To: Dáša
Dáša Sandokan II
Sandokan II Sebevrazi
Karel K. To: Erik
Erik súhlas
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 19.7.2019
Dnes má svátek Čeněk
původ jména je latinský a znamená: vítězný
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist