Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Filmové recenze > Děsnej doják a Karcoolka

Děsnej doják a Karcoolka

3.5.2006 | Visnery

Děsnej doják

Praxe, že většina filmů, která se nelíbí většině lidem na Internetu, se nám zpravidla zamlouvá, tentokrát totálně selhala...:) Mysleli jsme, že to nebude taková hrůza a jen fakt, že film je i tak dost krátký, nás nepřinutil jej vypnout...

Ve zkratce o co jde: Hlavní postava je Julia Jonesová, má se jednat o kombinaci jména Julie Robetsové a filmové postavy Bridget Jonesové. Tyto dvě osoby se ve filmu často prolínají, ale nejde jen o parodii na tyto filmy. Najdete tady taky Fotr to je Lotr i jeho druhé pokračování, samozřejmě také nechybí parodie na Hitche, Kill Billa, Moji velkou indickou svatbu i na tu řeckou se pár záběru najde. Docela dobře je napodobená Jenifer Lopez.

Ale tím děj i jeho veškerý smysl končí. Trapné napodobování by nebylo to nejhorší, ale naprosté kopírování jiných filmů je trošku moc. Například film Fotr je lotr nerozeznáte od originálu...

Hlavní roli ztvárnila Alyson Hannigan, která hrála v Prci prci prcičky známou Michale s flétničkou :) Tahle herečka je evidentně přisuzovaná dost ubohým filmům, protože kde ji vidím, tam se divím..:) Bohužel ani ona tenhle filmík nedokázala zachránit.

Karcoolka

Oproti předchozímu filmu je tento naprosto dokonalý!!! Nejde o klasické přepracování Karkulky, jak jí známe z vyprávění rodičů:)

Film utíká velice příjemně, možná proto, že začíná koncem a postupně jsou nám předkládány pohledy všech účastníků pohádky.

Je to docela chytře napsané, originální a vtipné...děti ale moc radost z filmu mít nebudou, maximálně z docela povedené grafiky podobné Shrekovi, ale smysl je spíše pro dospělé. Je to jako skládanka, která do sebe postupně zapadá.

Děj ve zkratce: Vlk sežere Červenou Karluku a potom už vidíme jen detektiva v podobě Žabáka, který si předvolává jednotlivé podezřelé a vyslýchá je, chce zjistit co se stalo. Každý zúčastněný má ale na stejnou věc naprosto jiný pohled. Řeší se, kdo chce ukrást recept na babiččiny koláčky a kdo je dlouho unikající cukrářský bandita....

Dříve klasická pohádka, dnes napínavý detektivní animák :) Všechno je jinak, než by se mohlo zdát...Zlý vlk je přeci jen hodnější, než jsme si po ty staletí vyprávění pohádky mysleli a malé chlupaté zvířátko je takový malý zloduch. Babča je také pořádné číslo: místo toho, aby ležela v posteli a čekala na vnučku s košíčkem, se prohání na snowboarďáckých sjezdovkách.

Nejvíce vás však pobaví veverka Twitchy, které nejde rozumět, holt pije moc kafe a kozel, který Karkulce má pomoci. Tyhle dvě postavičky si s Drahým pouštíme k rannímu probuzení i jen tak na pobavení: nemají prostě chybu a dalo by se říct, že celý film táhnou svými super grimasami.

Twitchi


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Rony Twitch
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2017
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist