Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: El Greco, Rožnov pod Radhoštěm

Hodnocení restaurací: El Greco, Rožnov pod Radhoštěm

7.1.2014 | Visnery

Název podniku: El Greco

Adresa podniku: Hradišťko 285, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

www podniku: www.elgreco.cz

 

Naše tour po řeckých restauracích rozhodně nekončí a tentokrát jsme se vydali do řecké restaurace v Rožnově pod Radhoštěm. Pokud se tam například také chystáte, nebo hledáte solidní jídlo v Rožnově, čtěte dále…Skvělé parkování, smažený sýr, nebo pěkné prostředí.

Celková atmosféra: Interiér podniku je velmi podařený a vyladěný. Působí skutečně dobře, řecky, uvolněně. Na můj vkus je tam trošku tmavě, ale to je věc vkusu a názoru. Naprosto perfektně je zvládnutá venkovní zahrádka, kde se v létě griluji na grilu a vy můžete sledovat dokonale vyladěnou zahrádku a květiny. Každé stéblo trávy je uspořádané, vyrovnané, ostříhané tak dokonale, že to možná působí, až neuvěřitelně :) Rozhodně jednička! V podniku hraje příjemná řecká hudba, tak jak to má být. Žádné rádio Orion :)

Obsluha: Slečna byla příjemná, milá, nemám, co bych ji vytkla. Žádná velká intervence nebyla, ale nemám, na co bych si stěžovala.

Čistota a prostředí: Jak již jsem zmínila, prostředí vypadá naprosto báječné a dělá velké plus prvnímu dojmu. Zahrádka skvělá. Pokoje jsem neviděla, věřím, že také super. Záchody hezké, čisté, v pořádku. Velké plus je parkování vevnitř jakoby areálu, oceníte zejména, pokud tam zůstanete na noc.

Kvalita a chuť jídla: Tady je trošku kamen úrazu :) Ačkoliv v žádném případě nelze označit jídlo za nedobré, nebo špatné, nemohu si pomoct a napsat „skvělé, nebo dobré“ také nemohu. Nějak mi to přes ten jazyk neleze :) Ono totiž, když navštívíte tolik řeckých podniků (a především těch v Řecku), tak se neubráníte srovnání…a tak něco k tomu jídlu. Tisíc položek na jídelním lístku. Jídlo naprosto totožné jen s minimální změnou v 10 variantách. Nesmysl! Věci z grilu taktéž ve spoustě variant naprosto zbytečně! Další kritika padá na „smažák“, jakožto stálou nabídku jídelního lístku. Dále pak smažený řízek, tatarák nebo bramboráky s nějakou směsí alias „Ďábelská topinka“:-D Tak takhle ne! Buď se rozhodnou, že to risknou a budou vařit řeckou kuchyň, nebo ať se nenazývají řeckou restaurací a vaří smažáky a Havířské bašty, ale kombinovat Jehněčí se smažákem na jednom papíře je prostě trošku moc. Taktéž chybí nějaký řecký dezert. Italské tiramisu, které jsem tam ochutnala, nebylo špatné, ale tak nějak tam taky nemělo co dělat :)

Na rozdíl od řecké restaurace Knossos v Ostravě, nebo řecké restaurace v porubském zámečku chybí čistá pitná voda na stole. To je pro Řecko taktéž typické. Hodnotíme, jako mínus.

Jídlo jako takové nebylo špatné. Manžel si pochvaloval řeckou fazolovou polévku, ta byla skutečně dobrá. Tzatziki také v pořádku. Jehněčí bylo dobré, ostatní maso také, grilovaná játra byla poněkud originální, ale proč ne :) Frapé skvělé!

 

Takže názor si udělejte sami na základě toho, co jsem vám tady napsala :) I já mám rozpor – prostředí fajnové, jídlo už tak moc ne, ačkoliv vypadalo velmi dobře. Příště? Proč ne? Ale raději jinam! :)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Livie reakce
Petr Mé hodnocení
Livie el greco manager
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 30.3.2017
Dnes má svátek Arnošt
původ jména je staroněmecký a znamená: čestný, vytrvalý
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist