Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Komentáře > Čas tohoto režimu se krátí

Čas tohoto režimu se krátí

4.4.2013 | Luděk Prokop

Počet bezradných dlužníků, kteří už nevědí kudy kam a obávají se, že jim již zítra bydliště vybílí exekuce, narůstá. Tonoucí se i stébla chytá. A tak často tito lidé ještě naletí podvodníkům nebo lichvářům schovaným za různé agentury a organizace, které jim jakoby nezištně nabízejí svou pomoc. Krachuje stále více firem a stále více zaměstnanců nedostane za odvedenou práci plat. Pravicové myšlení podsouvá chytrolínům pravice, že lidé nemají být tak hloupí a zadlužovat se. Ve své pravicové zaslepenosti dumají a demagogicky argumentují, vymýšlejí tisíce knížecích rad. Co a jak má takový zaměstnanec nedostávající plat za odvedenou práci činit, aby nepropadl jeho majetek lichvářům a zároveň aby nějak uživil rodinu. S inteligencí jim vlastní dumají, proč ten zaměstnanec vůbec pracuje, když nedostal plat. Proč prý se neodstěhuje za prací. Dlužno dodat, že nikde není přebytek pracovních míst a stěhování za prací je jenom dalším hazardem. Hazardem vynuceným daným systémem. Tonoucí se chytá stébla a zaměstnanec bez platu zoufale doufá, čeká, že situace zaměstnavatele se snad přeci jen zlepší a zadržené výplaty obdrží. Do té doby si musí půjčit na jídlo a bydlení pro rodinu, ber kde ber. Tyto věci zaslepeným pravičákům, (do doby než sami se dostanou do bezvýchodné situace), zcela unikají. Stejně, jako jim uniká tisíce jiných proradností, dlouhodobě neúnosných špatností a zla, tohoto nechutně odporného režimu s krajně nechutnou, odpornou a slizkou vládou. Podvodníkům a lichvářům schovaným za různé agentury a organizace, které jakoby nezištně nabízejí svou pomoc, těm je hej. Stát, režim a pravicová vláda si je hýčká, vytváří pro ně schůdná pravidla. Stejně tak pro vlastníky firem dlužících výplaty, kterým nijak moc neublíží ani neuškodí. Konec konců, to všechno přeci firma, nikdo jiný, žádný člověk za to nemůže. A firma ať si kliďánko zkrachuje, šikulové založí jinou. No není to paráda?

Byla by, nebýt říjnových a únorových revolucí. A že v dohledné době desíti let nějaká taková přijde, na to lze vzít jed. Hybridní režim, s anarchií a libovůlí pro úzkou skupinu nemravných a becitných indiviuí na jedné straně a takřka s totalitním vymáháním různých všemožných povinností, na většině ostatních na straně druhé, takový zrůdný režim nemůže mít trvání na věčné časy. A to ani v případě, kdy je mu do názvu implantováno slovo demokracie.

Luděk Prokop,
2. 4. 2113.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Luděk Prokop - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Gale Čas režimu se krátí
prokoludek Bárt + ON
Odba Novan Samoživitelky
Bárt S dovolením
prokoludek Odba Novan
Bárt Luďku
Odba Novan Luďku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2019
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl prv
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní patří do politiky!...
Jsem INTJ a kdo je víc?!
Klara 24.10.2018 18:28
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit...
Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti m
happy 19.9.2018 9:56
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
Martin 21.6.2018 11:00
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně N...
Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění konta
Radim 12.1.2018 16:27
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/v...
TOPlist