Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Athina, Třinec

Hodnocení restaurací: Athina, Třinec

6.8.2012 | Visnery

Název podniku: Athina

Adresa podniku: Beskydská 1168, Třinec

www podniku: http://www.lunchtime.cz/athina/#obecne

 

Celková atmosféra: Do podniku jsme dorazili po osmé večer, restaurace se nám zdála poněkud prázdnější, což nás mírně zneklidnilo, ale postupně se na zahrádce i v restauraci objevilo dostatek lidí :) Majitel odjížděl další den na dovolenou, takže se restaurace poté zavírala a tak některé věci, jako je například lilková pasta a podobně, již neměli v nabídce, neboť vše prý dělají čerstvé. Na první pohled překvapí pohodová atmosféra, moc hezké vybavení, dětský koutek a naprosto typický Řek – majitel. Svou pohostinností a vřelostí vás možná mírně překvapí, ale takhle to v Řecku skutečně funguje… a nebuďte udiveni, když se vás někdo přijde zeptat, jak vám chutná, nebo si s vámi prostě přijde jen přátelsky pohovořit. To je vše je projevem vřelé řecké nátury, které je (alespoň nám) tak velmi blízká.

Podniku bych vytkla absenci internetových stránek, tudíž i publikace aktuálního menu, nebo informovanost o tom, kdy pořádají řecké večírky a večery, o kterých tak zapáleně hovořil majitel :)

Obsluha:  Obsluhoval nás sám pan majitel a jedna servírka, drobnou chybku v zapomenuté vodě netřeba nějak komentovat. Vše ostatní bylo v pohodě a se vším jsme byli spokojeni. I servírka byla velmi milá, kde vidět, že pan majitel vybíral velmi pečlivě :)

Čistota prostředí: Prostředí je čisté, hezké, útulné, řecké…:) Drobnou vadu vidím v tom, že se jedná o vilku mezi panelákami a jednak je docela obtížné restauraci najít, druhák to kazí trošku celkový dojem restaurace a třeťak může být problém zaparkovat, pokud bude plnější restaurace.

Kvalita a chuť jídla: Podnik nabízí opravdu ryze řecké pokrmy, což je velmi sympatické a necpe do jídelníčku smažák, protože tuší, že to lidí budou žádat. Naopak – zachovává si svůj řecký styl a vaří skutečně typická jídla. Majitel a kuchař, který je sám Řekem vařil i v Německu a je to znát, svému oboru rozumí a skutečně to umí. Já jsem měla tu čest ochutnat pečené jehněčí kolínko s ochucenými bramborami, což není zrovna snadné jídlo a povedlo se na dvojku. Jedničku tomu nedám, protože se s námi majitel zakecal a trošku maso vysušil :) Manžel měl klasiku nejklasikovatější a to gyros + tzaziki + hranolky a moc si to chválil. Předkrmový talíř mezes = naprosto dokonalé a doporučuji všem ochutnat! V jídelníčku mají spoustu dobrot, které jsem zvažovala, a o všem jsme byli přesvědčeni, že dělají čerstvé a to včetně ryb i kalamáru. Snad bude možnost příště ochutnat :) Nabízejí pivo Leffe a Stella Artois (i další), ale tahle nejsou tak typická a věřím, že to zabrání tomu, aby do podniku chodili pivní chlemptalové :D

 

Netuším, jaká klientela v Třinci je a zdali je dostatečná, aby se podnik uživil a prosperoval dále. My mu to každopádně přejeme, protože pokud vás nedostanou výborným jídlem, tak to určitě bude svým vřelým řeckým přístupem! Doporučujeme zaskočit a určitě se budete rádi vracet..:)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 21.2.2017
Dnes má svátek Lenka
původ jména je neznámy a znamená: pochodeň
Nové komantáře
Když otec nevede nevěstu k oltáři...
Leni 17.2.2017 13:30
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k...
Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa pře
edimer 11.2.2017 19:05
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jedn...
Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamán
vend123 7.2.2017 12:04
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl...
Může vzniknout závislost na hudbě?
urjo 2.1.2017 1:38
Poslouchám všechny hudební žánry a jedno za čas na...
Může vzniknout závislost na hudbě?
tonda 25.12.2016 4:29
elektromagnetické vlnění vyvtváří naší realitu? a ...
TOPlist