Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Athina, Třinec

Hodnocení restaurací: Athina, Třinec

6.8.2012 | Visnery

Název podniku: Athina

Adresa podniku: Beskydská 1168, Třinec

www podniku: http://www.lunchtime.cz/athina/#obecne

 

Celková atmosféra: Do podniku jsme dorazili po osmé večer, restaurace se nám zdála poněkud prázdnější, což nás mírně zneklidnilo, ale postupně se na zahrádce i v restauraci objevilo dostatek lidí :) Majitel odjížděl další den na dovolenou, takže se restaurace poté zavírala a tak některé věci, jako je například lilková pasta a podobně, již neměli v nabídce, neboť vše prý dělají čerstvé. Na první pohled překvapí pohodová atmosféra, moc hezké vybavení, dětský koutek a naprosto typický Řek – majitel. Svou pohostinností a vřelostí vás možná mírně překvapí, ale takhle to v Řecku skutečně funguje… a nebuďte udiveni, když se vás někdo přijde zeptat, jak vám chutná, nebo si s vámi prostě přijde jen přátelsky pohovořit. To je vše je projevem vřelé řecké nátury, které je (alespoň nám) tak velmi blízká.

Podniku bych vytkla absenci internetových stránek, tudíž i publikace aktuálního menu, nebo informovanost o tom, kdy pořádají řecké večírky a večery, o kterých tak zapáleně hovořil majitel :)

Obsluha:  Obsluhoval nás sám pan majitel a jedna servírka, drobnou chybku v zapomenuté vodě netřeba nějak komentovat. Vše ostatní bylo v pohodě a se vším jsme byli spokojeni. I servírka byla velmi milá, kde vidět, že pan majitel vybíral velmi pečlivě :)

Čistota prostředí: Prostředí je čisté, hezké, útulné, řecké…:) Drobnou vadu vidím v tom, že se jedná o vilku mezi panelákami a jednak je docela obtížné restauraci najít, druhák to kazí trošku celkový dojem restaurace a třeťak může být problém zaparkovat, pokud bude plnější restaurace.

Kvalita a chuť jídla: Podnik nabízí opravdu ryze řecké pokrmy, což je velmi sympatické a necpe do jídelníčku smažák, protože tuší, že to lidí budou žádat. Naopak – zachovává si svůj řecký styl a vaří skutečně typická jídla. Majitel a kuchař, který je sám Řekem vařil i v Německu a je to znát, svému oboru rozumí a skutečně to umí. Já jsem měla tu čest ochutnat pečené jehněčí kolínko s ochucenými bramborami, což není zrovna snadné jídlo a povedlo se na dvojku. Jedničku tomu nedám, protože se s námi majitel zakecal a trošku maso vysušil :) Manžel měl klasiku nejklasikovatější a to gyros + tzaziki + hranolky a moc si to chválil. Předkrmový talíř mezes = naprosto dokonalé a doporučuji všem ochutnat! V jídelníčku mají spoustu dobrot, které jsem zvažovala, a o všem jsme byli přesvědčeni, že dělají čerstvé a to včetně ryb i kalamáru. Snad bude možnost příště ochutnat :) Nabízejí pivo Leffe a Stella Artois (i další), ale tahle nejsou tak typická a věřím, že to zabrání tomu, aby do podniku chodili pivní chlemptalové :D

 

Netuším, jaká klientela v Třinci je a zdali je dostatečná, aby se podnik uživil a prosperoval dále. My mu to každopádně přejeme, protože pokud vás nedostanou výborným jídlem, tak to určitě bude svým vřelým řeckým přístupem! Doporučujeme zaskočit a určitě se budete rádi vracet..:)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2017
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist