Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: La Vida, Ostrava

Hodnocení restaurací: La Vida, Ostrava

4.6.2012 | Visnery

Název podniku: La Vida

Adresa podniku: Františka Hajdy 1397, Ostrava-Hrabůvka

www podniku: www.lavidaostrava.cz

 

Celková atmosféra: Tato restaurace mi byla doporučena ihned ze dvou zdrojů. Dlouho jsme měli v plánu podnik navštívit, až se nakonec stalo. Ale ne přesně tak, jak jsme si to představovali, nýbrž jsem potřebovala pohoštění pro komisi ke státnicím, ke kterým jsem se chystala. Jelikož můj kamarád této restaurace, jíž jednou využil k této příležitosti, rozhodla jsem se i já. Nechtěla jsem komisi, která rozhoduje o mém budoucím titulu ing. napěchovat domácím slaným štrůdlem a česnekovými jednohubkami :) Potřebovala jsem něco speciálního! Proto jsem s velmi ochotným šéfkuchařem domluvila objednávku různých antipast, mini řízečků a podobně. Komise byla nadšena, vše bylo dokonalé a tvrdili, že dlouho nic podobného u státnic nezažili. Jelikož jsme je uplatili dobrým jídlem a titul byl v kapse, tak jsem se rozhodli tuhle příležitosti v La Vidě také oslavit :)

Obsluha:  Perfektní! Počínaje šéfkuchařem, který se i přišel zeptat, jak nám chutnalo, konče obsluhou, která nám byla k dispozici a odpovídala i na moje nejzákeřnější dotazy na mufloní maso a podobně :) Ochotně nám občerstvení odnesli i do auta, zavtipkovali, netvářili se kysele, že je otravujeme ve 12 hodin v noci. Perfektní bylo také doporučení denní nabídky, všechno na jedničku. Myslím, že obsluha je velmi silnou zbraní tohoto podniku!

Čistota prostředí: Prostředí je moderní, pěkné. Je kuřácké a to celé, ale perfektní odvětrávání, takže s tím nebyl žádný problém. Na mě moc moderní, postrádá to potom punc té domáckosti, ale to je jen můj osobní názor :) Záchody hezké, čisté, uklizené, všechno tip-ťop!

Kvalita a chuť jídla: Manžel tradičně vyzkoušel barometr všech restaurací a to hovězí svíčkovou s karlovarským knedlíkem. Já jsem si vzala zeleninový salát s antipastami. Což byl výborný a čerstvý salát s nastrouhanými hoblinami parmezánu, okolo byly antipasty v podobě sušených rajčat, uzeného lososa, buffalo mozzarely, parmské šunky atd. Velmi chutné a skvělé letní jídlo. Manželova svíčková byla taktéž znamenitá, možná trošku okyselit, ale to je věc chutí. Maso bylo měkké, prošpikované, chuťově výborné. Doporučujeme. Italský dortík z mascarpone a vysokoprocentní čokolády, na korpusu amaretek byl zlatým hřebem večera! Standardně, ale v nabídce není, takže jsme natrefili jen ten den, pro něj bych i zabíjela! :)

V nabídce však mají tolik věcí, které mě lákají vyzkoušet, že jsem zvědavá na jejich interpretaci dalších pochutin, proto sem rozhodně ještě zavítáme :)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2017
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist