Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Aktuálně > Zkušenosti se založením účtu u Mbank

Zkušenosti se založením účtu u Mbank

28.1.2012 | Visnery

 

Všechno by proběhlo v pořádku, kdybych z vlastní lenosti nezvolila možnost založení účtu pomocí kurýra banka a ne návštěvu pobočky. Očekávala jsem přibližná scénář (hlavní boom už přeci opadl) – vyplnit žádost, další den telefonát, sjednání schůzky, další den u mě kurýr se smlouvou a kartou a hotovo šmitec :)

V podstatě to tak i bylo, kdyby ovšem Mbank nevyužívala služeb externí firmy, která jim zajištuje realizaci kurýrní služby – doby se trošku protáhly. Netvrdím, že šlo o nějak extra dlouhou dobu, avšak většinou, když potřebujete bankovní účet, tak ho potřebujete v nejkratší době – můj případ také.

Takže po vyplnění žádosti na Netu, která proběhla v pátek, jsem čekala, že se ihned rozezní telefon. Nerozezněl, spíše tak za 3 dny, kdy mě nějaká Slovenka (připomnělo mi to seriál Haló, tady Indie – doporučuji vřele:) seznámila s nejbližšími možnými termíny, kdy má kurýr cestu kolem. Nejbližší byl až v pátek. Takže to už máme týden čekání.

Poté dorazil nějaký borec, který si po nocích přivydělává nejspíš jako vyhazovač nočního baru a pozval mě dolu do auta. Já ho zase pozvala k nám do bytu, ale on vyhrál a musela jsem já do auta. Takže jsme vypadali jako u prodeje drog, ale trval na tom. Ok, nač podepisovat smlouvy v teple domova u kávy, když venku v mrazu je to zážitkovější. Chápu, nemá na mně celý den, chce to rychle sfouknout.

Podpis trval rychle, nejspíš to bylo způsobeno tím, že v autě jaksi moc nemáte čas pročítat, co přesně podepisujete a tak bylo hotovo. Jenže OUHA, přijdu domu, vlezu na účet, všechno aktivuji, zadám své info, změním hesla a dalších tisíc pakáren a zjistím, že můj účet je stále neaktivní. No jasně, holohlavec ho přeci ještě musí zadat do kompu a aktivovat. To z auta neudělá, takže musím počkat, než se vrátí někam na pobočku. Je pátek, nečekám zázraky. Čekám je v pondělí. Už fakt potřebuji účet, stojí na tom dost věcí. V pondělí nic, tak volám na linku, prý na to mají 4 pracovní dny (dohadujeme se, jestli se tam počítá i ten pátek, kdy u mě byl kurýr, nebo ne:), tentokrát na mně aspoň mluví česky a nekuňkají.

Doma se hrabu v papírech a zjišťuji, že krom svoji smlouvy tam mám část smlouvy i další osoby, kompletně s jejím jménem, datem narození, rodným číslem i adresou :)

Ve čtvrtek přichází mail o tom, že učet je aktivní. Nejpozdější možný termín. Uf, aspoň že hotovo!

Od podání žádosti po aktivaci účtu to trvalo pouhých 13 dní! Kdybych zašla na pobočku, měla bych to vyřízené do 30 minut. Toť zkušenost pro příště…. a  proto, že jsem během toho potřebovala zajistit i firemní účet pro své podnikání, tak jsem zkusila FIO a po zkušenostech letěla na nejbližší pobočku. Vše bylo vyřízeno za 15 minut a odcházela jsem s aktivním účtem.

Ono někdy prostě více, znamená méně, a ač jsem čekala, že kurýrem ušetřím jednu cestu na pobočku, tak jsem ztratila 14 dní, které jsem účet potřebovala.

BTW: zkušenosti se založením účtu u Mbank nemají nic společného s tím, jak jsem spokojená s jejich produkty, cenami a bankovnictvím :)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Sety ...
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 24.2.2017
Dnes má svátek Matěj
původ jména je hebrejský a znamená: boží dar
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
Italská svatba – zvyky, tradice a přípravy
Sara 21.2.2017 15:44
Ja jsem chtela vzdycky svatbu v zahranici ale ne t...
Když otec nevede nevěstu k oltáři...
Leni 17.2.2017 13:30
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k...
Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa pře
edimer 11.2.2017 19:05
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jedn...
Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamán
vend123 7.2.2017 12:04
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl...
TOPlist