Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Android > Desátá desítka placených aplikací zlevněných na necelé 2 koruny

Desátá desítka placených aplikací zlevněných na necelé 2 koruny

16.12.2011 | Karel Kilián

Přinášíme pravděpodobně poslední desítku (dnes přesněji tucet) programů pro Android, které můžete pořídit za symbolických deset centů (cca 2 Kč). Otázkou nyní je, zda tím série slev u příležitosti oslav stažení deseti miliard aplikací z Android Marketu u konce, nebo jestli se ještě dočkáme pokračování. Původně se totiž mluvilo o stovce programů, a protože se některé opakovaly, sto různých určitě nabídnuto nebylo. Odpověď na tuto otázku se dozvíme již zítra a mezitím si projdeme, co přinesla dnešní nabídka.


Shine Runner

Projeďte se na člunu, poháněném vrtulí, zúčastněte se desetidenního závodu a hlavně: ujeďte policajtům! Autoři se chlubí nejrealističtější fyzikou lodí na mobilních telefonech a lákají na kompletně zničitelné prostředí. Vašim úkolem bude přeskakovat barely, bourat chatrče a kůlny, prohnat aligátory a kuřata a rozbít vše, co vám přijde do cesty. Abyste mohli z něčeho žít, budete se živit pašováním zboží. Své výsledky pak můžete porovnat v globálním žebříčku s ostatními.

Ikona aplikace
Shine Runner
Vector Unit
Verze1.0.1 (2. 12. 2011)
Velikost27 MB
2.2+
QR kód
1,97 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Camera ZOOM FX

Jen málokdy je ve výchozí softwarové výbavě telefonu k vidění nějaká solidnější aplikace pro pořizování fotografií. Pokud s tou svou nejste spokojeni, máte možnost levně vyzkoušet Camera ZOOM FX, jež získal ocenění od několika odborných periodik. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním a možností následné úpravy a zpracování snímků. K vašim službám je připraven až šestinásobný zoom (samozřejmě jen digitální), možnost přiřazení funkcí hardwarovým tlačítkům, živé náhledy efektů, automatické ostření, vyvážení bílé barvy, noční vidění a další. Nechybí ani časovač, sériové snímání, samospoušť, nebo aktivace hlasem. Vypsat všechny efekty a předvolby, jež Camera ZOOM FX nabízí, by vydalo na samostatnou recenzi. Výsledky svých fotografických a editorských pokusů můžete následně nahrát na sociální sítě.

Ikona aplikace
Camera ZOOM FX
androidslide
Verze3.2.1 (28. 11. 2011)
Velikost961 kB
1.5+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Puffle Launch

Další hra, za kterou stojí Disney, slibuje 36 herních úrovní, ve kterých budete bojovat s výstředním krabem o potravu. Připraveny jsou tři režimy: běh na čas, turbo režim a zpomalený režim. Nasbírané virtuální mince si pak můžete převést na online účet clubpenguin.com.

Ikona aplikace
Puffle Launch
Disney
Verze1.1 (17. 11. 2011)
Velikost21 MB
2.1+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Majesty: Fantasy Kingdom Sim

Další variace na téma dobyvatelská strategie, ve které se stanete hlavou pohádkového království. Vaším úkolem bude starat se o jeho prosperitu, chránit zemi proti nepřátelům a monstrům, objevovat nová území, spravovat ekonomickou stránku a řešit hromadu dalších neobvyklých a nečekaných úkolů. Co například uděláte, když se všechno zlato ve vašem království promění na sušenky? Ve hře je celá řada postaviček: stateční bojovníci, bojovní barbaři, kouzelníci, pracovití trpaslíci, šikovní elfové a mnoho dalších. Vy sami je ale nebudete ovládat - obyvatelé žijí svým vlastním životem a samostatně se rozhodují, co budou dělat. Můžete sice vydávat rozkazy, ale jejich uposlechnutí musíte odměnit. Při plnění úkolů postavičky zlepšují své možnosti a schopnosti, ale také vydělávají peníze, jež můžete vynaložit na nové vybavení, zbraně a magické elixíry. Slovy čísel: čeká vás deset druhů postav s desítkami zbraní a brnění, desítky druhů monster, několik desítek kouzel, 30 typů upgrade budov, šestnáct scénářů a tři úrovně obtížnosti.

Ikona aplikace
Majesty: Fantasy Kingdom Sim
HeroCraft Ltd
Verze1.12.23 (2. 12. 2011)
Velikost15 MB
1.6+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

TileStorm HD

Tentokrát tu máme hlavolam, ve kterém budete z dlaždic skládat cestičku z bodu A do bodu B. Tato hra slavila velký úspěch na iPhonech a svou návykovostí byla přirovnávána k Angry Birds. Ve čtyřech prostředích je připravena stovka levelů, jež potrápí vaše mozkové závity. První rébusy mají vzhled i strategii podobné tradičním posuvným puzzlům, ale později se setkáte s úplně jinými vlastnosti dlaždic, mapami s více řešeními, a úrovněmi, které vyžadují opětovné využití některých dlaždic. Ne všechny dlaždice mohou být přesunuty a některé se mohou pohybovat jen v určitých směrech, což situaci dále komplikuje.

Ikona aplikace
TileStorm HD
Jakyl
Verze1.5.1 (12. 12. 2011)
Velikost14 MB
2.1+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Talking Ben the Dog

Ve třetím díle jsme tu měli mluvící kočku Talking Tom Cat 2, tentokrát přichází mluvící pes Ben.

Ben je bývalý profesor chemie, který má rád svůj klidný život, jídlo, pití a čtení novin. Aby reagoval, musíte ho obtěžovat dost dlouho, než složí své noviny. Pak si s ním budete moci promluvit, podrbat a polechtat ho, nebo mu dokonce zavolat telefonem. Pokud se s Benem podíváte do jeho laboratoře, bude šťastný jako štěně. Můžete provádět chemické pokusy, třeba smíchat obsah dvou zkumavek dohromady a sledovat legrační reakce. Můžete si také nahrát videozáznam z vašeho telefonního rozhovoru s Benem a odeslat ho svým přátelům.

Ikona aplikace
Talking Ben the Dog
Outfit7
Verze1.2 (14. 12. 2011)
Velikost8,4 MB
2.1+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Sentinel 3: Homeworld

Hra Sentinel 3 byla v nabídce čtvrtý den.

Jde o další "obranářskou" hru, tentokrát ve stylu science-fiction. Těšit se můžete na zničující tažení přes dvacet úrovní!, více než 20 odemknutelných věží, vyzbrojené orbitální lodě, automatické bezpilotní letouny, či vlastní nastavení výzbroje dle požadavků mise. To vše v úžasné grafice, s možností porovnat dosažené skóre s dalšímí uživateli sítě OpenFeint! Majitelé tabletů jistě ocení podporu HD rozlišení.

Ikona aplikace
Sentinel 3: Homeworld
Origin8 Technologies Ltd.
Verze1.1.7 (7. 11. 2011)
Velikost16 MB
2.1+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

HEAVY GUNNER 3D

Vesmírná intergalaktická střílečka v působivém 3D prostředí. Mezi hlavní vlastnosti patří ovládání dvěma prsty, více než 130 kombinací upgradu zbraní, přes 25 misí a online žebříčky.

Ikona aplikace
HEAVY GUNNER 3D
Com2uS
Verze1.0.5 (10. 11. 2011)
Velikost17 MB
2.0+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Apparatus

Další repríza v dnešní nabídce. Apparatus jste si za necelé dvě koruny mohli stáhnout už pátý den akční nabídky.

Tak trochu hlavolam, trochu hra, ve které máte za úkol postavit stroj k provedení nějaké úlohy - typicky přesunutí/přenesení jedné čí více kuliček do určeného cíle. Připojte kabely od baterie k motorům, postavte mosty, houpačky s lany, vozidla, nebo rovnou celou horskou dráhu, kterou dopravíte materiál k cíli. Pro spojování prken, kol a dalších předmětů dohromady máte k dispozici klíče či kladivo. Pomocí ovládacího panelu můžete ovládat své výtvory, ať už je to monster truck, mechanická puška, nebo cokoli, co si dokážete představit! Nezbytností je kreativita a trpělivost. První úrovně vás naučí, jak hrát hru a některé základní pojmy. Čím dále budete postupovat, tím více svobody dostanete k řešení úlohy. Své výtvory pak můžete sdílet s komunitou.

Ikona aplikace
Apparatus
Bithack
Verze1.1 (6. 12. 2011)
Velikost9,6 MB
1.6+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Star Chart

Star Chart byl v nabídce druhý den, dnes se vrací znovu.

Vyzkoušejte jednu z nejlépe prodávaných astronomických aplikací v Marketu. Nyní můžete mít mapy hvězdné oblohy v kapse a proměnit svůj telefon ve virtuální okno do vesmíru. Stačí namířit telefon ke hvězdám a během mžiku budete vědět, na jaké souhvězdí, hvězdu, či planetu se díváte.

Ikona aplikace
Star Chart
Escapist Games Limited
Verze2.052 (14. 12. 2011)
Velikost27 MB
2.1+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Color and Draw for kids phone ed

Další repríza - aplikace Color and Draw for kids HD byla v nabídce hned první den, osmý den se pak vrátila znovu. Dnes přichází ve verzi pro telefony.

Jedná se o program, jehož cílovou skupinou je dětské publikum. Ratolest si může kreslit, lepit samolepky, nebo upravovat a zdobit fotografie. V podstatě se jedná o tři aplikace v jednom: normální kreslení na černé či bílé pozadí, omalovánky (připraveno je 50 obrázků), a úpravu fotografií. Své malůvky může dítě uložit, ty větší pak i sdílet - například odeslat rodičům e-mailem.

Ikona aplikace
Color and Draw for kids phone ed
Tipitap
Verze1.0.2 (8. 12. 2011)
Velikost12 MB
2.2+
QR kód
1,95 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Hyper Jump

Další "skákačka," zde tedy spíše "lítačka," odehrávající se rychlém tempu. Jde poměrně návykového zabijáka času se zábavnými postavičkami a fantastickým vícevrstvým pozadím. Nakloněním telefonu můžete sbírat mince, chytat energii a vyhýbat se monstrům.

Ikona aplikace
Hyper Jump
Camel Games
Verze1.7.2 (15. 2. 2011)
Velikost3,4 MB
1.6+
QR kód
1,97 Kč
generuje SvetAndroida.cz

 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 26.6.2019
Dnes má svátek Adriana
původ jména je latinský a znamená: od moře
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist