Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Android > Šestá desítka placených aplikací zlevněných na necelé 2 koruny

Šestá desítka placených aplikací zlevněných na necelé 2 koruny

12.12.2011 | Karel Kilián

Akční nabídka u příležitosti deseti miliard aplikací stažených z Android Marketu, během které je po dobu deseti dnů každý den nabídnuto deset programů za 10 centů (necelé 2 Kč) se přehoupla do své druhé poloviny. Pojďme si podrobně projít, jaké aplikace dnes můžete pořídit.


Backbreaker Football

Tuto hru ocení fanoušci amerického fotbalu, kterým nabídne vizuálně zdařilá a návyková fotbalová klání. Plynulé animace (prostřednictvím engine NaturalMotion), 3D stadion a možnost zhlédnutí záznamu celé akce z několika úhlů. Připraveno je několik herních režimů, možnost volby týmu a zobrazení vašeho jména na dresu hráče. Těšit se můžete na mise, které se odemknou až po splnění daných kritérií. Pošlete své skóre do online žebříčku a podívejte se, jak si vedete ve srovnání se svými přáteli z Facebooku!

Ikona
Backbreaker Football
NaturalMotionGames Ltd
Verze1.4.1 (duben 1.. 2011)
Velikost19 MB
1.5+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Raging Thunder

Po Asphaltu 6 z prvního dne a Need for Speed Shift z pátku tu máme další hru pro příznivce automobilových závodů. Její doménou je multiplayer, tedy hra proti reálným protivníkům přes Internet. Raging Thunder slibuje závodní sedačky v nejextrémnějších autech světa, až tři způsoby dodatečného zrychlení, závod s časem, úchvatnou 3D grafiku a fyzikální model.

Ikona
Raging Thunder
polarbit
Verze1.1.0 (listopad 10.. 2011)
Velikost2,7 MB
1.5+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

BackStab HD

Tentokrát zamíříme do žánru "combatovek." Jejím hrdinou je Henry Blake, kdysi hrdý důstojník anglického královského námořnictva. Poté, co byl zrazen, uvězněn a opuštěn svou snoubenka, našel svobodu - a doufá, že s vaší pomocí se brzy dočká spravedlnosti a pomsty. K dosažení cíle nechybí lezení, skákání, plížení, a samozřejmě boj s protivníky. To vše ve 3D prostředí obrovského ostrova, ve kterém se můžete volně pohybovat, a jehož atmosféru dokreslují realistické zvukové efekty. Pohybovat se budete v džungli, po pláži i na úbočí sopky. Vývojáři mluví o nekonečném příběhu nabitém akcí, propracovaném systému boje. Najdete čtyři unikátní města, kde na vás čekají nové úlohy a tajemství?

Ikona
BackStab HD
Gameloft
Verze1.2.5 (listopad 14.. 2011)
Velikost1,5 MB
1.6+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Captain America

Vžijte se do role vojáka Captaina Americy a zastavte červenou lebku v této akční hře! Červená lebka se snaží postavit super-zbraň, s jejíž pomocí chce otočit vývoj druhé světové války. K tomu všemu byli zajati vaši spolubojovníci. Nezbývá, než se vydat k nepřátelským liniím, a ukončit zlověstné spiknutí. Celkem na vás čeká 24 úrovní, z nichž každá má různé cesty k cíli a skryté oblasti. Působivé odemykací animace, žebříčky s nejvyšším skóre a mnoho dalších funkcí slibují pěknou porci herního zážitku.

Hra byla testována a optimalizována pro následující telefony: HTC EVO 4G, HTC Evo Shift, HTC INCREDIBLE, HTC Incredible 2, HTC Nexus One, HTC MyTouch4g, Huawei 8800, Motorola Atrix, Motorola Droid Pro, Motorola Droid X, Motorola MB612 XPRT, Samsung Droid Charge, Samsung Epic 4G – Galaxy S, Samsung Galaxy S, Samsung i500 Fascinate/Mesmerize, Samsung i897 Galaxy S Captivate, Samsung I997 Infuse, Samsung T759, Samsung T959V – Galaxy S a SE Xperia Play.

Ikona
Captain America
Marvel Games
Verze1.0.2 (srpen 24.. 2011)
Velikost22 MB
2.1+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Jenga

Oficiální hru Jenga pro Android si nyní můžete zahrát i v režimu multiplayer. Byla navržena ve spolupráci s Leslie Scottem, původním autorem této hry. Recenzenti oceňovali především dobře zpracovanou realistickou fyziku, a hodnotili ji jako zábavu na dlouhé hodiny. Dřevěná stavba je situována do 3D prostředí, ve které každá kostička ovlivňuje a je ovlivňována ostatními. Zkuste překonat světový rekord a postavte nejvyšší věž! Je snadné začít, ale jak budete přidávat další patra, začnou se projevovat fyzikální zákony a hra bude těžší a těžší. K realističnosti přispívá také interakce s gyroskopem telefonu. Ani zde nechybí sociální rozměr, takže výsledky své snahy můžete porovnat s přáteli po celém světě. To vás jistě bude motivovat k dalšímu zlepšování.

Ikona
Jenga
NaturalMotionGames Ltd
Verze1.500 (říjen 10.. 2011)
Velikost30 MB
2.0+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

SimCity Deluxe

Ani v dnešní várce nechybí hra od Electronic Arts, a i tentokrát je to opravdová legenda. Budovatelskou strategii SimCity zná asi každý, kdo někdy viděl počítač. Připomeňme tedy, že vaším úkolem bude budovat a spravovat město. Ve verzi pro Android na vás čeká až sedm scénářů na sedmi místech, jež jsou inspirována skutečnými městy z celého světa. Jako starosta a budovatel nebudete řešit pouze problémy všedního dne - připravte se také na katastrofy, jako jsou vánice, bouře, nebo epidemie. A co teprve, když z vesmíru přiletí zbloudilý asteroid! Pokud patříte mezi těch několik málo lidí, jež SimCity nehráli, určitě i vám doporučíme tuto hru za dvoukorunu vyzkoušet. Spolehnout se přitom můžete na příjemně zpracovaný tutoriál a systém herních poradců.

Ikona
SimCity™ Deluxe
Electronic Arts Inc.
VerzeLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
2.0+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

NFL 3D wallpaper

Opět něco pro příznivce americké fotbalové ligy NFL. Na pozadí plochy svého telefonu můžete nyní mít oficiální helmu jednoho z týmů jako živou tapetu. Všech 32 helem přitom před slevou stálo pět dolarů, takže se jedná o celkem rapidní zlevnění. Zářící barvy týmu, interaktivní 3D helma a animované týmové vlajky, to vše s oficiální licencí NFL.

Ikona
NFL 3D Live Wallpaper Unlocked
Airborne Studios LLC
Verze1.05 (listopad 15.. 2011)
Velikost2,5 MB
2.1+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Just Me and My Mom

Další aplikace pro předškolní děti, nicméně ty české si ji patrně moc neužijí. Podle recenzentů ze serveru Babble.com se jedná o jednu z deseti nejlepších aplikací pro předškolní čtenáře. Jedná se tedy o profesionálně namluvenou interaktivní knihu, ve které příběh podkreslují zvuky a animace. K dispozici jsou tři režimy - v prvním si dítě může poslechnout příběh a na displeji se zobrazují právě čtená slova, ve druhém módu si dítě může číst samo a ve třetím knížka automaticky předčítá a otáčí stránky.

Ikona
Just Me and My Mom
Oceanhouse Media, Inc.
Verze1.22 (listopad 10.. 2011)
Velikost18 MB
2.1+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

V neděli v po páté hodině odpolední se nakonec na oficiální stránce celé akce objevilo jen devět aplikací. Z námi zmiňovaných chybí NFL 3D wallpaper a v nabídce se znovu objevily aplikace Endomondo Sports Tracker PRO (byla v desítce první den) a Great Little War Game (taktéž byla nabízena při zahájení akce). Situaci budeme sledovat a případně v pondělí ráno tento článek doplníme.

Endomondo Sports Tracker PRO

Ikona
Endomondo Sports Tracker PRO
Endomondo
VerzeLiší se podle zařízení (listopad 18.. 2011)
VelikostLiší se podle zařízen í
2.0+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

Great Little War Game

Ikona
Great Little War Game
Rubicon Development
Verze1.0.7 (listopad 28.. 2011)
Velikost24 MB
2.2+
QR kód
1,91 Kč
generuje SvetAndroida.cz

 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 19.7.2019
Dnes má svátek Čeněk
původ jména je latinský a znamená: vítězný
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist