Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Srub, Ostrava

Hodnocení restaurací: Srub, Ostrava

11.12.2011 | Visnery

 

Název podniku: Srub

Adresa podniku: Aloise Gavlase 262/14aA, Ostrava - Dubina

www podniku: http://www.orio.cz/index.php/srub

 

Obsluha: Nevím, zdali jsme měli smůlu, nebo je to pravidlem, ale s obsluhou jsme příliš spokojeni, bohužel, nebyli. Naše číšnice nejen, že spletla objednávku, tak to odmítala přiznat a celkově příliš nezvládala, i když v ten moment hospoda nebyla zrovna dvakrát narvaná. Za tuto paní rozhodně patří hospůdce Srub mínus!

Čistota a prostředí: Čisté a přírodní prostředí, vše je nové, hezké, uklizené. Záchodky jsou v pořádku, super sušák na ruce (doporučuji vyzkoušet:), jednoznačně  bez výhrad!

 

Kvalita a chuť jídla: Hospoda láká na celosvětově známé jméno Romana Hadrbolce, který vařil pro osobnosti jako je Arnold Swarzenegger, Paul Newman, Jack Nikolson, Cher a další. Což samo o sobě zaručuje jistou kvalitu a také originalitu. V jídelníčku nenajdete příliš mnoho jídel a ani nijak zvlášť pestrou nabídku, na druhou stranu se asi vždy dočkáte surovin opravdu čerstvých a kvalitních. My jsme si pochutnali na žebrech (trošku sušší, málo výrazné), vepřové panence s hříbkovou omáčkou (není co vytknout), kuřecími prsíčky plněnými ovčím sýrem a slaninou (výborné, ale na zadek si z toho člověk nesedne:). Z dezertů jsme ochutnali palačinky s vanilkovou omáčkou (normální) a mrkvový dort – ten byl vynikající. Přesně tak jak má podle amerických receptů být! Doporučuji vyzkoušet, není ošizený ani o jeden oříšek :)

Nabídka se mění podle sezónních surovin, takže v létě se griluje (včetně krevet) venku a v zimě se zase přituhuje a vaří se kolena, žebra a další pochoutky, které lidi ocení. Restaurace také pořádá tematické večery, kdy například ryby, kachní hody, smažené pochoutky (řízek telecí, sýr, tvarůžky, květák a podobně).

U některých stolů je zabudované výčepní zařízení, takže si můžete sami načepovat pivo. Skvělý nápad a lákadlo pro pivaře :) Restaurace je zcela nekuřácká, což si mírně odporuje s tím, že jsou na stolech právě pípy.

Mínus dáváme za to, že jsou (sice odděleně, ale jsou) hrací automaty v místnosti vedle restaurace. Tohle prostě do takové restaurace nepatří a ta skladba lidí, co se tam může objevovat? To si nechci ani představovat. My jsme měli štěstí, zrovna tam nikdo nebyl.

Celková atmosféra: Krom špatné zkušenosti s číšnicí mohu restauraci jen a jen doporučit. Ceny, na to, jaká hvězda tam vaří, jsou více než lidové a za to chutné jídlo to stojí. Rozhodně stojí za návštěvu jejích pořádané akce i mrkvový koláč. Když už nic, tak kvalita a chuť potravin vám zaručí, že se dobře najíte:)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 8.12.2016
Dnes má svátek Květoslava
původ jména je český a znamená: kvetoucí
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Hana 25.11.2016 22:18
Dobrý den, dlouho jsem váhala zda SodaStream koupi...
Test SMART ForTwo aneb Jak jsme řídili trpaslíka
nikoš 9.11.2016 14:04
felda jako prvni auto neni spatna - az na tu bezpe...
Hromadné zmenšení obrázků/fotografií
Vlada 21.10.2016 13:16
Moc dekuji za clanek. Pomohl mi k rychlemu zmensen...
Jak zašifrovat flashdisk či přenosný disk?
George 4.8.2016 12:03
Ahoj Díky za hezky popis TC a chci se zeptat co v ...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
ava 16.7.2016 18:25
XXXJ Super takže mi to zase nic neřeklo......
TOPlist