Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Filmové recenze > 3:15 zemřeš (The Amityville Horror)

3:15 zemřeš (The Amityville Horror)

7.11.2005 | Visnery

Názorů na tento film, než jsem jej sama shlédla, jsem slyšela nesčetně. Jedni tvrdili, že se film podobá Texaskému masakru (to mě pochopitelně odrazovalo:), druzí, že se pekelně báli (to už znělo lépe) a jedni dokonce tvrdili, že je to částečně i přemýšlivý film (ne, opravdu není !:). Tak jsem si prostě musela na tenhle snímeček udělat vlastní obrázek a pohled…

Ač jsme se s drahým, pro navození atmosféry (je to sakra horor, ne?), film sledovali večer, efekt to mělo nulový. Žádný strach, žádné veliké emoce ani křik. Takže první poučení a pocit z tohoto filmu zní – je to přesně snímek, který se má sledovat v kině! Potřebuje tmu, pevné stisknutí ruky od vystresované přítelkyně a tak podobně:)

O tom, zdali se muselo u filmu nějak moc přemýšlet bych nerada polemizovala…:) A těm, kteří tvrdili, že se jedná o podobiznu Texaského masakru bych nejraděj střelila, protože to bylo to jediné, co mě od filmu odrazovalo. Zapláťpánbúh, že to s masakrem a pilou nemělo nic společného!

Ač nerada, tak použili chytrou větu z komunity komentátorů lidí www.csfd.cz a řeknu, že film byl plný klišé. Otevírající okna, vítr v záclonách, štěkající pes z jakési dálky a plno dalších momentů, které prostě zaplavují všechny horory a thrillery.

Trošku jsme s přítelem váhali nad tím, zdali je film natočen opravdu podle skutečné události. Oběma se nám to moc nezdá. Film je až příliš ke konci prošpikován divným sledem události. Ale kdo ví, dnes je asi možné úplně všechno:)

Děj: rodinka si koupí domeček, kde kdysi byli vyvražděni všichni členové rodiny za jakýchsi podivných okolností. Postupně se ty okolnosti začínají vyjasňovat, ale to už se dějí pěkně divné věci. Dceruška chodí s plyšovým medvídkem původní majitelky, která si jej vzala do hrobu, chlapeček vidí po stěnách různé stvůry, manžel oběšenou holčičku, manželka zase divně poskládaná písmenka z magnetků na lednici.

A kdo je vrah? No přeci zahradník:)))) Ne vážně, film to dost jasně objasní a nebudete u toho muset moc přemýšlet. Film má spád a tak se ani nebudete nudit a rychle se výsledek dozvíte!:)

A ještě doporučení na závěr. Zkuste nařídit po tomto filmu, shlédnutém v kině, budíka na 3:15 a vyjít ven na zahradu, nebo na záchod. Kdo to nedokáže dá na vědomí autorům filmu, že se záměr docela dobře povedl:)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 8.12.2016
Dnes má svátek Květoslava
původ jména je český a znamená: kvetoucí
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Hana 25.11.2016 22:18
Dobrý den, dlouho jsem váhala zda SodaStream koupi...
Test SMART ForTwo aneb Jak jsme řídili trpaslíka
nikoš 9.11.2016 14:04
felda jako prvni auto neni spatna - az na tu bezpe...
Hromadné zmenšení obrázků/fotografií
Vlada 21.10.2016 13:16
Moc dekuji za clanek. Pomohl mi k rychlemu zmensen...
Jak zašifrovat flashdisk či přenosný disk?
George 4.8.2016 12:03
Ahoj Díky za hezky popis TC a chci se zeptat co v ...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
ava 16.7.2016 18:25
XXXJ Super takže mi to zase nic neřeklo......
TOPlist