Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Svatební trendy pro rok 2011

Svatební trendy pro rok 2011

10.3.2011 | Visnery

Svatební veletrhy jsou v plném proudu a chrlí na nás novinky, které budou aktuální v tomto roce. Pokud jste se rozhodli, že svou svatbu uskutečníte právě letos a chcete být "in," nebo alespoň vědět, co právě frčí, zajděte se na nějaký ten veletrh podívat. Nebo si můžete jednoduše přečíst náš článek :)

Na veletrzích najdete téměř všechny dodavatele, které při přípravě svatby můžete potřebovat - cukráře, půjčovny svatebních šatů, zlatníky, tiskaře svatebního oznámení a další…. Protože ne každý má rád tlačenice, mnoho lidí a chaos, možná si raději v klidu domova přečtete, jaké jsou novinky, a poté půjdete například do půjčovny šatů a bude vědět, jaké modely jsou hitem letošní sezóny.

Šaty

Začněme rovnou oblečením a šaty. Nejsou novinkou, ale letos budou trendy šaty nahoře s korzetovým držením prsou a dole rozšířené - styl ala mořská panna. Tyto šaty mají úzkou siluetu a rozšiřují se až od boků dolů, případně až od kolen. Takový model si mohou dovolit nevěsty se štíhlou postavou.

Stále modernější jsou pak šaty v antickém stylu se sponou pod prsy, rozevláté od prsou dolů. V barvách stále budeme sázet na klasiku a to buď na bílou barvu nebo champagne. Stoupá také popularita odstínů modré, zelenkavé, růžové, ale také černé nebo tmavě hnědé. Zajímavé je, že stále populárnější barva - fialová - se mezi svatebními hity příliš neprosadila. Na tom je vidět, že konfekční móda nezasahuje módu svatební a naopak.

Prsteny

V prstenech již dlouhou dobu vládnou alternativní tvary, druhy materiálů, ale také zdobení. Zlato je klasika a stále více páru dává přednost zlatu bílému před žlutým, nebo jejich kombinaci. Roste také popularita prstýnků z chirurgické oceli. Letos jsou mezi snoubenci oblíbené prsteny hranatých tvarů (uvnitř jsou pochopitelné kulaté). Dalším hitem jsou prsteny zapadající do sebe, které naznačují, že k sobě patří.

Fotografie

Mezi fotkami vládne originalita. Snoubenci vymezují stále více času na fotografie a dávají si na snímcích opravdu záležet. Mnoho páru volí možnost fotografování den předem, nebo den po svatbě. Časté jsou snímky v netradičních situacích, místech, nebo v netradičním oblečení. Fotografové jsou rádi, protože je o ně velký zájem, a ten, kdo je kreativní, vyhrává. O tradiční fotky z ateliéru zájem naopak klesá a snoubenci se k této variantě přiklánějí pouze tehdy, je-li nevhodné počasí na focení venku.

Dorty

Mezi dorty dominuje originalita a nápaditost - už dávno nejsou těžké a máslové, ale jemné a krásné na pohled. Vymyslet si můžete téměř cokoliv. Často snoubenci volí postavičky, které je se jim nějakým způsobem podobají, nebo je vyjadřují. Není výjimkou, že na dortu uvidíte ženicha s pivním bříškem, nebo těhotnou nevěstu, figurky s oblíbenou hračkou, či s jejich psem. Kromě bláznivých postaviček jsou ovšem bláznivé i dorty - například v podobě hasičského auta (když jsou novomanželé dobrovolní hasiči), nebo další ztřeštěnosti, jsou dnes jíž standardem.

Svatba v zahraničí

Stále více páru si volí možnost svatby v zahraničí, pouze za přítomností svědků, někdy dokonce bez nich. Upřednostňují soukromí před davem lidí, utíkají před chaosem a svatebními přípravami. Moderní jsou destinace jako Bali, Seychely, Mauritius, Thajsko, Polynésie a další krásné slunečné ostrovy. Svou svatbu tak vlastně spojují se svatební cestou :)

Mezi další hity patří obřady na netradičních místech, například snoubenci volí zříceniny, zahrady svých domů, staveniště, pole, fotbalová hřiště, u řek a další.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 26.3.2017
Dnes má svátek Emanuel
původ jména je hebrejský a znamená: Bůh s námi.
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist