Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Na čem právě dělám > Rušný den... ...a otázka: končí letní a jarní lásky?

Rušný den... ...a otázka: končí letní a jarní lásky?

23.8.2004 | Karel Kilián
Na tento týden jsem si dal celou řadu "socialistických závazků" - tedy, ehm,... ...úkolů, které musím splnit. Přeci jen mé internetové hnízdečko, čítající deset webů (viz záhlaví stránky s černým podkladem) dá docela dost práce.... :)

Hned po ránu jsem na Metro.ZaRohem.cz upravoval odkaz na Kuťasův web o trati ČD 140 Chomutov - Karlovy Vary. Vedle toho na témže webu bojuji v sekci Kyjevské metro s odkazy, které chodí v Internet Exploreru, ale kolabují v Mozille. Obrátil jsem se na odborníky v konferenci serveru Interval, tak doufám, že mi někdo poradí nějaký tip, díky kterému budou odkazy šlapat korektně v obou prohlížečích.

Kolem sedmé jsem pak přesunul své síly na web kapely Terra Ignota, kde jsem přidával dvě aktualitky a upravoval drobnosti u koncertů. Minulý týden jsem byl ve čtvrtek na koncertě v Café na půli cesty a musím říci, že tahle skupina zraje jako víno :). Koncert byl vynikající...!

Tento týden mě čeká zařazení spousty novinek na Metro.ZaRohem.cz. S tím bude asi nejvíce práce (hodiny a hodiny) a vyjmenovávat tu vše, co se chystám tento týden udělat, by bylo asi na dost dlouho.... Každopádně budou to desítky, možná stovky dosud nepublikovaných snímků :).

Pro naší Cowparade 2004 musím vyfotit poslední kravku číslo 12, sídlící v Dlouhé ulici a máme kompletní sbírku. Tedy až na jedinou výjimku, kterou je kráva ve studiu TV Prima, k níž nikoho nepustí :(. Každopádně pozici webu s největším počtem kraviček si zatím s přehledem držíme :).

Časem se snad konečně dostane i na web MHD.ZaRohem.cz, který stál poslední dobou spíše stranou. Připravuji update se snímky městské dopravy v Ostravě a Brně. Ten ale přijde na řadu, až bude kompletní web pražského metra. Pak se budeme vydávat na další místa naší republiky a fotit, jak se cestuje v dalších městech.

S čím si naopak nevím rady, je Online Monitor pražského metra - tedy projekt, který velice slibně odstartoval, dokonce se o něm mluvilo na blogerské konferenci ve Vídni a psalo se o něm v německém Spiegelu, ale poslední dobou tak nějak aktivita redaktorů upadla a ne a ne se zvednout. Mno, počkám ještě pár týdnů a pak se rozhodnu, zda tento ambiciózní projekt nepošlu k ledu....

Naopak po krátké odmlce o sobě opět začal dávat znát webík Depka.tk, kde se objevily další zlomené duše. Paradoxně jsou jednou z příčin oněch zlomenin nepodařené vztahy. Že by se blížil podzim a s ním i klasické krize a rozpady jarních a letních zamilování?

Tož držte mi palce, ať mi z toho všeho nehrábne a ať mi zbude čas i na nějaké to blognutíčko :). Přeji všem co nejpříjemnejší start do nového týdne.


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 25.3.2019
Dnes má svátek Marián
původ jména je latinský a znamená: muž
Nové komantáře
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl prv
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní patří do politiky!...
Jsem INTJ a kdo je víc?!
Klara 24.10.2018 18:28
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit...
Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti m
happy 19.9.2018 9:56
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
Martin 21.6.2018 11:00
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně N...
Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění konta
Radim 12.1.2018 16:27
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/v...
TOPlist