Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Rok na volné noze
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Na čem právě dělám > Rušný den... ...a otázka: končí letní a jarní lásky?

Rušný den... ...a otázka: končí letní a jarní lásky?

23.8.2004 | Karel Kilián
Na tento týden jsem si dal celou řadu "socialistických závazků" - tedy, ehm,... ...úkolů, které musím splnit. Přeci jen mé internetové hnízdečko, čítající deset webů (viz záhlaví stránky s černým podkladem) dá docela dost práce.... :)

Hned po ránu jsem na Metro.ZaRohem.cz upravoval odkaz na Kuťasův web o trati ČD 140 Chomutov - Karlovy Vary. Vedle toho na témže webu bojuji v sekci Kyjevské metro s odkazy, které chodí v Internet Exploreru, ale kolabují v Mozille. Obrátil jsem se na odborníky v konferenci serveru Interval, tak doufám, že mi někdo poradí nějaký tip, díky kterému budou odkazy šlapat korektně v obou prohlížečích.

Kolem sedmé jsem pak přesunul své síly na web kapely Terra Ignota, kde jsem přidával dvě aktualitky a upravoval drobnosti u koncertů. Minulý týden jsem byl ve čtvrtek na koncertě v Café na půli cesty a musím říci, že tahle skupina zraje jako víno :). Koncert byl vynikající...!

Tento týden mě čeká zařazení spousty novinek na Metro.ZaRohem.cz. S tím bude asi nejvíce práce (hodiny a hodiny) a vyjmenovávat tu vše, co se chystám tento týden udělat, by bylo asi na dost dlouho.... Každopádně budou to desítky, možná stovky dosud nepublikovaných snímků :).

Pro naší Cowparade 2004 musím vyfotit poslední kravku číslo 12, sídlící v Dlouhé ulici a máme kompletní sbírku. Tedy až na jedinou výjimku, kterou je kráva ve studiu TV Prima, k níž nikoho nepustí :(. Každopádně pozici webu s největším počtem kraviček si zatím s přehledem držíme :).

Časem se snad konečně dostane i na web MHD.ZaRohem.cz, který stál poslední dobou spíše stranou. Připravuji update se snímky městské dopravy v Ostravě a Brně. Ten ale přijde na řadu, až bude kompletní web pražského metra. Pak se budeme vydávat na další místa naší republiky a fotit, jak se cestuje v dalších městech.

S čím si naopak nevím rady, je Online Monitor pražského metra - tedy projekt, který velice slibně odstartoval, dokonce se o něm mluvilo na blogerské konferenci ve Vídni a psalo se o něm v německém Spiegelu, ale poslední dobou tak nějak aktivita redaktorů upadla a ne a ne se zvednout. Mno, počkám ještě pár týdnů a pak se rozhodnu, zda tento ambiciózní projekt nepošlu k ledu....

Naopak po krátké odmlce o sobě opět začal dávat znát webík Depka.tk, kde se objevily další zlomené duše. Paradoxně jsou jednou z příčin oněch zlomenin nepodařené vztahy. Že by se blížil podzim a s ním i klasické krize a rozpady jarních a letních zamilování?

Tož držte mi palce, ať mi z toho všeho nehrábne a ať mi zbude čas i na nějaké to blognutíčko :). Přeji všem co nejpříjemnejší start do nového týdne.


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 17.6.2019
Dnes má svátek Adolf
původ jména je staroněmecký a znamená: ušlechtilý vlk
Nové komantáře
Locale: Inteligentní automatické profily pro Andro
Sperhak 28.4.2019 22:04
Zdravím,vím 8 let tady nikdo nebyl,ale i tak se zk...
Vzpomínky na devadesátky: Ice MC
Roman 20.4.2019 0:03
Ako sa volala speváčka v klipe think about the way...
Garmin: jak stahovat aktuální mapy legálně a zdarm
Pepa112 1.4.2019 10:01
Nevite nekdo, kdo umite, jak si vyrobit mapy v for...
Android tipy: Jak změnit tapetu na ploše/domovské
Jarmila 14.1.2019 18:18
Dobrý den, mám telefon ZOPO, po celou dobu mám nas...
Android tipy: Jak nastavit vlastní melodii vyzváně
Marta 12.1.2019 2:22
Moc děkuji,udělala jsem to.Nahrála MP3 a vložila d...
TOPlist