Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Tipy na výlet > Recenze hotelu Aquapark Žusterna, Slovinsko, Koper

Recenze hotelu Aquapark Žusterna, Slovinsko, Koper

23.8.2010 | Visnery

Trošku jsem se obávali, že jde o hotel spojený s aqua parkem, ale nakonec jsme o tom vůbec nevěděli a v žádném případě nás to nijak neomezovalo. Naopak, každý kdo sem přijel si nakonec přišel na své. Aqua park měl výhodu v tom, že pokud bylo špatné počasí, nemusel jste k moři, ale mohl jste skočit na nějaký ten bazén, masáž a podobně.

 

Ubytování: Hotelový komplex disponuje různými typy pokojů, bungalovů atd. My jsme měli ten nejobyčejnější bez balkonu. Pokoj byl standardně velký, ale měl nadprůměrně velkou koupelnu. Celkově vše působilo velmi luxusně. Mramorové umyvadlo, koberce, zrcadlové skříně atd.  Na pokoji je i klimatizace a minibar. Uklízí se každý den, prádlo mění jednou za 3 dny. Všechno ostatní funguje tak jak má. Spokojenost.

 

Personál:

Hotel má velkou recepci, kde jsou sice ochotní ale dost hloupí recepční :) Ostatní personál funguje tak jak má a všechno je v pořádku. Párkrát byl problém s tím, že si nějaký idiot zapálil v nekuřáckém hotelu a začala pípat čidla a alarm. Chvíli to vždy trvalo, než to personál vypnul, protože geniálně o tom nevěděl. K čemu taková čidla pak jsou, je otázka :) V tomhle příliš ochotní bohužel nebyli.

 

Služby hotelu: Hotel vlastní i aqua park. Je zde spousta bazénu a to jak krytých tak pod širým nebem. Najdete zde i thajské masáže, normální masáže, ale i fitnnes centrum. Všude po hotelu jsou placená masážní křesla, kterých můžete kdykoliv využít. Nejsou levná, ale jsou příjemná :) Je zde i velká, co velká, obrovská herna pro děti s různými autíčky, kulečníkem, fotbálkem a atd.atd. O zábavu je tak rozhodně postaráno nejen vás ale i vašich děti :)

 

Pláž: Pláž se nachází jen přes cestu (podchodem) od hotelu, takže cca 50m. Pláž je zdarma ač se to tak nemusí zdát. Můžete si tam připlatit a být u bazénu, nebo si zajít do školy potápění nebo dalších mořských aktivit. Během všedních dnů je tam celkem klid, o víkendu jsou zde i místní. Bazén (i moře) nabízejí noční koupání. Vedle je bar, výborná zmrzlina a výtečná pizzerie. Leží se buď na betonových platech, nebo na kamínkách. Jinak je všude kolem moře, ale jsou tam velké kameny, takže není to pohodlné na ležení. Přesto místní svůj odpočinek vidí právě tak. Na městské pláži jich bylo minimum. Voda je trošku rozbouřená a to díky nedalekému přístavu trajektů, ale o to zábavnější to bylo pro děti :)

 

Od hotelu se dá dojít i k městské pláži, měla být asi 800m od hotelů. Prošli jsem asi 3km a nic jsme nenašli. Ale dost se nyní v Koperu rekonstruuje, takže si myslím, že i tato veřejná městská pláž. Pokud budete mít k dispozici auto, rozhodně si zajeďte na pláže do Postorože, ale i Izoly a hlavně Piraně. Je jich tam více a je tam čistější moře :)

 

Strava: Snídaně jsou královské, až oči přecházejí. Najdete zde úplně všechno. Začneme hodně druhy pečiva, minizákusky (věnečky, větrníčky, košíčky, trubičky), croassany, koláče (ty opravdové Američan pie), všelijaké druhy marmelád, paštik, salámu, sýru, šunek, suchých salámu, semínek (dýnová, slunečnicová), sušené ovoce, čerstvé ovoce, milion druhů jogurtů, vajíčka na více způsobů, párečky, klobásky, slaninka, zeleninové saláty, nakládané houby, nakládaný sýr, olivy, koz rohy, džusy (6 druhů), kávy (s mlékem, s čokoládou, bílá, bez kofeinu, s logrem, hodně druhů:), čaje (s citronem i lunetkou), atd.atd. Nelze vše vyjmenovat, ale stoly byly opravdu štědré.

 

Večeře byly také velmi štědré. Vždy byla nějaká ryba a to nejen kousíček nebo dva, ale rovnou se podávala celá ryba pro člověka. Takže si občas mohl člověk odnést i kilový kousek :) nepraktické, ale působí to luxusně. Každý den jiný druh ryby i jiný způsob přípravy. Vždy hovězí, vepřové a kuřecí jídlo. Jedno pro vegetariány. Většinou těstoviny s něčím, noky s něčím, prostě italská kuchyně. Salátový bufet je velmi bohatý, přesto je zde většinou i nějaká specialita od kuchaře, jako rajčata s mozzarelou, těstovinový salát s tuňákem, rosbief a podobně. Zákusky jsou moc dobré, většinou tři až pět druhů..


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 27.3.2017
Dnes má svátek Dita
původ jména je hebrejský a znamená: židovku, lid
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist