Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Další svatební kuriozity jsou tu!

Další svatební kuriozity jsou tu!

12.1.2010 | Visnery

Advokátní kancelář nabízí rozvodové poukazy – Originální vánoční dárek vymyslela jedna londýnská advokátní kancelář. Ta nabízí rozvodové poukazy pro páry, kterým to v manželství příliš neklape.

 

Poukaz konkrétně prodává firma Lloyd Platt & Company a v jeho ceně manželé dostanou půlhodinovou či hodinovou konzultaci s rozvodovým právníkem. Podle samotné firmy je o tento netradiční dárek velký zájem – během dvou týdnu jich prodali více než padesát a další stovky zájemců se na ně informují.

 

Takto originální dárek by vás vyšel v přepočtu na čtyři tisíce korun. O poukazy se často zajímají lidé, kteří ve své rodině mají nějaký konfliktní pár, který by se dle jejich mínění měl dát rozvést než spolu dále setrvávat v manželství. Chtějí tak svým příbuzným otevřít oči a popohnat je takovému kroku.

 

Odborníci však postup advokátní firmy kritizují a poukazují na skutečnost, že místo řešení situace nabízí pouze definitivní konec. Smutným faktem je, že poslední dobou je rozvod stále častějším „řešením“ manželských krizí.

 

Kamarád unesl ženichovi nevěstu, ne však kvůli tradici – Na únosu nevěsty ve svatební den by nebylo nic divného, pokud by si únosce nechtěl ponechat nevěstu navždy. Kamarád moskevského podnikatele na svatbě zcizil novomanželku a nyní za to má jít až na tři roky do vězení.

 

Únosce dnes tvrdí, že o tento rituál byl požádán, samotný ženich to však popírá. Jak to bylo doopravdy se už asi nedozvíme :)

 

Muž se vykastroval, aby zůstal věrný - Čtyřicetiletý Kolumbijec Luis Alfonso Sanchez učinil neobvyklý krok k tomu, aby zůstal věrný své frigidní manželce. Žena kvůli frigiditě odmítala sex a Luis jí jako řádný křesťan nechtěl podvádět s jinými ženami.  Aby snížil své chutě a pocity, rozhodl se k drastickému kroku. Kastraci však neprovedli lékaři, jak by se dalo předpokládat, nýbrž Kolumbijec sám za pomoci žiletky. Vycházel ze zkušeností ze své farmy, kde prý často kastrují zvířata.

 

Nejlepší prevencí proti depresím je fungující manželství – O tom, zda má manželství smysl, nebo je to pouhý papír, se vedou už roky trvající diskuze. Rozsáhlá mezinárodní studie, která proběhla v patnácti zemích světa, dává za pravdu zastáncům tradic: manželství totiž prospívá psychice mužů i žen.

 

Studie prokázala, že lidé, kteří žijí v manželském svazku, trpí depresemi mnohem méně než samotáři. Nejvíce pak depresemi trpí lidé prožívající rozvod, nebo vdovci.

 

Nejlépe spí vdané ženy – Trpíte-li nespavostí, mají pro vás odborníci z Británie řešení: ze studie vychází, že nejlépe v noci spí vdané a zadané ženy.  Naopak ženy, které jsou čerstvě po rozvodu či rozchodu s partnerem, trpí poruchami spánku výrazně více.

 

Máte-li nějaké spánkové problémy, najděte si partnera, řešení je tentokrát opravdu jednoduché :)


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 30.3.2017
Dnes má svátek Arnošt
původ jména je staroněmecký a znamená: čestný, vytrvalý
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist