Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Další zajímavosti ze světa svateb jsou tu!

Další zajímavosti ze světa svateb jsou tu!

13.12.2009 | Visnery

Týden se s týdnem sešel a je tu pokračování našeho – už skoro pravidelného – seriálu o různých zajímavostech ze světa svateb. Dnes vás například seznámíme s tím, jak si vzít mrtvého a podobně :)

 

Vzala si rok mrtvého přítele, sňatek jim posvětil i francouzský prezident Nicolas Sarkozy.

Šestadvacetiletá Francouzka Magali Jaskiewicz si vzala muže, který je již rok po smrti. Tragická událost se stala minulý rok, kdy její snoubence Jonathan George zemřel při autonehodě. Událost byla o to smutnější, že dotyčný zesnul dva dny před plánovanou svatbou s Magali mají dva potomky.

Žena se rozhodla, že smrt nebude pro jejich manželství překážkou a vypátrala, že francouzské zákony povolují svatbu s nebožtíkem, pokud jeden z manželů zemře těsně před svatbou. Po vyplnění všech potřebných náležitostí a udělení souhlasu francouzského prezidenta jejich manželství už nic nebránilo.

 

Láska až za hrob – I tak by se dala pojmenovat láska, kterou cítil Le Van z Vietnamu. Ten se nedokázal smířit s faktem, že v roce 2004 ovdověl, rozhodnul se vykopat nebožku-manželku z hrobu a vzít si ji zpět domů.

Lidé si tohoto muže všimli, když ho vídali spávat často na hrobě své zesnulé ženy. Když ale začaly deště a zima, rozhodl se, že si ke své ženě vykope tunel. Ostatky, které poté ukradl, obložil jílem, oblekl a následně uložil do postele. Takto s „manželkou“ sdílel domácnost dlouhých pět let. Dokonce se přiznal, že potřeboval její objetí. Je to velmi smutný, ale silný příběh, kdy láska a zoufalost opravdu nezná hranic :(

 

Ohromující LED šaty – Toužíte-li být jiná a chcete-li mít svatbu, kterou si bude každý pamatovat, vsaďte na LED technologie! Šaty vyrobené pomocí LED diod na vás budou zářit celý večer. Na tyto šaty bylo potřeba neuvěřitelných 24 tisíc diod a 4 tisíce zářivých krystalů od společnosti Swarovski. Protože z pochopitelných důvodů nebylo možné použít jednu velkou a tím pádem těžkou baterii, musí napájení obstarávat mnoho malých iPod baterií ukrytých v krinolíně. Šaty tak vydrží svítit něco kolem hodiny

 

Pokud byste si chtěly šaty pořídit, hledejte je u návrhářů Francesca Rosella a Ryana Genze.  Šaty jsou na nošení stejně náročné a těžké, jako běžné plesové šaty. Však posuďte sami na videu :)

 

 

Japonec si vzal za manželku počítačovou bytost – Nene Anegasaki je virtuální bytost, která existuje pouze ve hře Love Plus pro kapesní konzoli Nintendo. Právě ji si vzal muž, vystupující pod internetovým nickem SAL9000.  Svatba se konala na Guamu, což je jedno z mála míst na světě, kde lze pojmout za manžela či manželku virtuální bytost nebo jakoukoliv postavu z elektronického přístroje.

 

Novomanžel nezahálel a svou novou ženu zasypal dary. Virtuální Nene se tak může těšit na nový domov v podobě novější verze herní konzole, která právě přišla na trh. O tom, zda si ženich zvládne sám prát a vařit, se již média ani nezmiňují. Nezbývá než popřát mnoho štěstí. Vy si alespoň můžete prohlédnout jejich novomanželský polibek :)

 


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 24.2.2017
Dnes má svátek Matěj
původ jména je hebrejský a znamená: boží dar
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
Italská svatba – zvyky, tradice a přípravy
Sara 21.2.2017 15:44
Ja jsem chtela vzdycky svatbu v zahranici ale ne t...
Když otec nevede nevěstu k oltáři...
Leni 17.2.2017 13:30
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k...
Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa pře
edimer 11.2.2017 19:05
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jedn...
Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamán
vend123 7.2.2017 12:04
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl...
TOPlist