Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Pizzerie Chachar, Šenk u kozla, Ostrava

Hodnocení restaurací: Pizzerie Chachar, Šenk u kozla, Ostrava

25.11.2009 | Visnery
Název podniku: Pizzerie Chachar, Šenk u kozla, Ostrava
Adresa podniku: V. Jiříkovského 46, Ostrava-Dubina
www podniku: www.chachar.cz

Obsluha: Šenk u Kozla je sice i typickou hospodou, ale tu jsme nikdy nenavštívili, jen jsme si vždy nechali přivést pizzu. Proto obsluhu těžko hodnotit :)

Obsluha, která je na telefonu, je vždycky příjemná a přátelská. Většinou i informují o akci, kterou mají.

Pizzerie přešla na nový telefonický systém, takže při každém hovoru nemusíte diktovat vaší adresu či místo určení dovozu pizzy (mají zaznamenaného každého, kdo jednou zavolá). Vaše jméno také znají a proto je příjemné, když vás pozdraví jménem.

Čistota a prostředí: nemohu hodnotit samotnou pizzerii, jen pizzu :)

Kvalita a chuť jídla: Konečně něco, co hodnotit opravdu mohu. Začnu pizzou, kterou má Chachar opravdu a jednoznačně nejlepší ze všech, co jsme kdy ochutnali. Krom klasických druhů pizz má i varianty na smetanovém základě. S osmi druhy sýrů, různými stupni pálivosti (a že ty nejvyšší teda jsou opravdu ďábelské! :) ), dokonce i sladké (strouhané jablíčko, tvaroh, posypka), pro děti i ty, které si sestavili samotní návštěvnici. Prostě paráda. Celkově je těch druhů kolem padesáti. Chuťově jsou výborné opravdu všechny.

Krom pizzy si zde můžete objednat i jiné druhy jídla. Zkoušeli jsme bramboráky (podle všeho nebyly z prášku), smažený sýr a další. Čím se může Chachar pochlubit, je grilované vepřové koleno. Pro nás tohle není, ale vím, že si ho lidé celkem chválí. Je to klasika, kterou si doma jen tak neuděláte :)

Chachar má naprosto výborné saláty. Jejich šopský salát, který má přes půl kilo, je celkem bezkonkurenční a vždy si ho objednáváme k pizze, protože opravdu chutná!!!

Nově taky Chachar nabízí i vietnamskou kuchyni. Zkoušeli jsme opět nějaký salát z Hanoe a nudle a všechno bylo super.

Akce: Chachar má pokaždé skoro nějakou akci, která se obvykle odvíjí od počtu objednaných pizz. Ráda vzpomínám na půl kila kuřecích křídel zdarma, akci 3+1, nebo šopský salát zdarma. Ta poslední byla podle mého názoru nejlepší :)

Ke všem těmto akcím platí jedna stálá a to za deset nasbíraných bodů (jedna pizza = jeden bod) dostanete slevu 100 Kč na další nákup, nebo láhev šampusu :)

Celkové hodnocení

Komentář Visnery: Chachaři přijedou vždycky celkem rychle (maximálně do hodiny), jsou příjemní, usměvaví, pokud si objednáváte nudle, tak dorazí i v typickém asijském hábitu s kloboukem na hlavě a podobně. Veškeré krabice a dovoz mají zdarma, což je velká výhoda oproti ostatním. Jejich pizzy jsou výjimečně dobré a chutné. Když si čas od času pizzu dáváme, je to zážitek, protože opravdu chutná velmi výtečně.

Karel K.: Po jedné negativní zkušenosti, kterou jsem sepsal ve článku Pizzerie Chachar: šnek je náš rychlejší brácha!, kdy jsme právě díky zavádění nového systému objednávek čekali na dodání pizzy přes 2,5 hodiny, jsme začali zkoušet konkurenční podniky. Některé nebyly úplně špatné (např. Práce na Dubině), jiné byly slabší, ale nakonec jsem musel přiznat, že Chacharova pizza je v Ostravě na špičce. Zkusili jsme jim tedy dát druhou šanci a nelitujeme. Od té doby jsme objednávali minimálně desetkrát a dodací doby byly v mezích snesitelnosti. Pizzu nelze popsat jinými slovy, než vynikající. Zejména bych doporučil číslo 7 "sýrovou bombu." Pro ty, kdož raději zakousnou něco pálivého, bude opravdu silným zážitkem 27-čka - "ďáblovo potěšení." Obvykle "velmi ostrá" v jídelních lístcích znamená, že jídlo trošku pálí, nicméně Chacharovo "giga ostrá" je synonymem pro pálivé orgie, které si užijete nejen při pojídání, ale zaručeně i druhý den na opačném konci trávícího traktu (což už sice nebude "potěšení," ale "ďáblovo" zaručeně ano) :-D.

Za svůj život jsme vyzkoušeli celou řadu pizzerií - tou nejlepší býval Eden ve Studénce, který je bohužel od naší svatby definitivně mimo provoz :-D. Chachara bych rozhodně zařadil mezi TOP 3.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Barto HNUS
Ondrej Nikdy vic
Karel K. To: Gabka
Gabka chachar
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 31.3.2017
Dnes má svátek Kvído
původ jména je staroněmecký a znamená: živost
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist