Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Plnoštíhlé a baculaté nevěsty

Plnoštíhlé a baculaté nevěsty

2.11.2009 | Visnery

Máte-li obavy z par kilogramů navíc, nebo dokonce kvůli tomu trpíte depresemi, neměla byste se tím trápit. Váš partner vás poznal takovou, jaká jste, takovou vás požádal o ruku a takovou si vás opravdu chce vzít.

 

Není nutné před svatbou držet drastické diety a hubnout nepřiměřeně a nezdravě. Pár kileček nejspíše shodíte i tak díky stresu souvisejícímu s přípravou svatby. Lepší než být nezdravě hubená, je mít zpevněné tělo. Takže místo jednoho krajíčku chleba denně a více ani ťuk, raději zvolte lehkou pohybovou činnost, čímž zpevníte svou pokožku a předejdete celulitidě. Takový aerobik, squash, nebo břišní tance jednou týdně pár měsíců před svatbou udělají divy.

 

Pokud jste se přeci jen rozhodla, že chcete udělat velkou nárazovou akci na svoje tuky a zatočit s nimi, podívejme se na některé možnosti….

 

Zajděte si na ruční lymfodrenáž celého těla, potom absolvujte nějaký ten zábal z mořských řas či skořice a poté navštivte solárium, případně podstupte samoopalovací nástřik. Hnědá pokožka vždy ubírá kila a celé postavě dodá méně robustní vzhled.

 

Udělejte si pročišťující den, případně týden. Na to ale musíte mít nervy a zdraví :) Pijte jen vodu a zelené čaje, které vás odvodní, naopak se vyhýbejte bublinkám. K tomu jezte jen čerstvou zeleninu a trochu ovoce. Můžete si také udělat pohankový den. Tělo se krásně pročistí a vaše pleť bude hezčí a zdravější. Ztratí se i pupínky na obličeji.

 

Tohle vše bylo na úvod, jak zachránit alespoň něco, pokud máme ještě pár dní před svatbou. Nezapomínejme ale ani na to, co je vhodné si obléknout a jaké doplňky zvolit, pokud těch pár kilo navíc přeci jen máme…

 

Kytice by měla být vždy převislá, naopak zapomenout byste měla na kulatý tvar květiny. Převislá dlouhá květina opticky zeštíhlí a prodlouží vaše tělo.

 

Na nohy určitě zvolte podpatky. Ty vám přidají na centimetrech, naštěstí ale ne do šířky, nýbrž do výšky, což potřebujeme. Pokud je však partner menší než vy, pak tuto možnost raději vynechejte :)

 

Svatebních šatů pro plnoštíhlé nevěsty dnes najdete v salónech nespočet. Návrháři na tuto skupinu myslí a snaží se pro ně šít opravdu krásné modely. Nemějte proto strach, že žádné šaty neseženete. S výběrem by vám měli pomoc ve svatebním salónu. Jestliže si šaty necháváte ušít, návrhářka vám jistě taky poradí.

 

Máte-li větší prsa, volte šaty, které mají dekolt střižený do V, nebo rovný střih. Rovný střih většinou znamená šaty s korzetem. Ten by měl vaše prsa dobře držet a nikde nesjíždět. Vybírejte proto důkladně, abyste předešla trapasům.Většina korzetů má vzadu šněrování, kterým můžete dekolt tvarovat a upevnit.

 

Pokud máte silnější paže, měla byste zvolit šaty s rukávy, nebo je zakrýt šálem. Korzet bez ramínek pro vás nebude to pravé.

 

Jste-li slovanský typ postavy a máte plnější boky, snažte se upoutat pozornost na vrchní část šatů. Sukně by proto měla být jednoduchá, živůtek naopak nabíraný a bohatě zdobený.

 

Máte-li větší bříško, které je nepříjemně vidět, pomůže vám buď stahovací prádlo, nebo střih šatů pod prsa, tedy šaty nabírané pod prsy a od prsou dolů volné a splývavé. Takovýto střih toho skryje opravdu mnoho a působí princeznovsky. Pod těmito šaty schováte i miminko o kterém zatím nemá nikdo vědět :)

 

Pokud vám to šaty dovolují, zvolte pod ně pohodlné elastické prádlo. Na výběr máte z mnoha možností podprsenek, kalhotek, korzetů atd.. Pokud něco potřebujete zakrýt, toto vám určitě pomůže.

 

Jestliže máte výrazně kulatý obličej, vyvarujte se kudrnatých účesů a raději zvolte něco hladšího. Lokny přidávají na objemu a působí větším dojmem.


Vyšlo na www.svatebnisluzby.eu


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 31.3.2017
Dnes má svátek Kvído
původ jména je staroněmecký a znamená: živost
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist