Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Nevšednosti se nevyhýbají ani svatbám!

Nevšednosti se nevyhýbají ani svatbám!

10.10.2009 | Visnery

Když jsem pro vás psala nedávno článek o svatebních kuriozitách, ještě jsem netušila, že nebude trvat dlouho a já zase budu mít o čem psát. Svatby jsou asi nějak proklety a neobvyklostí se v tomto odvětví stává více než kdekoliv jinde. No posuďte sami, co všechno se může stát a přihodit…

 

Ukrajinka hledala svatebčany přes inzerát… Ukrajinka, která se chtěla provdat do Velké Británie, tak toužila po svatebčanech, že na ně podala inzerát.  Její nastávající je Brit a bude mít na svatbě hodně hostů, zatímco ona nemůže do Anglie dopravit celou svou rodinu a známé a proto by se na svatbě cítila ochuzená. Také toužila po tom, aby se na ní svatebčané ze strany ženicha nedívali zvláštně, že tam nikoho nemá a aby vyrovnala nepoměr, který mezi snoubenci vzniknul. Žena hledala přes inzerát kolem třiceti lidí a vybírala podle toho, co o sobě adepti napsali a přiložené fotografie.

 

 

Nigerijec, který nenašel svou životní lásku, si vzal polštář… 26-letý Okeke byl tak smutný z faktu, že nemůže najít partnerku, že se rozhodl situaci řešit velmi svérázným způsobem – vzal si za manželku polštář. Čistě prakticky – náklady i nutnost komunikace s takovým polštářem zcela jistě budou menší než s opravdovou ženou :)

 

„Protože jsem koktal, ženy se mi vysmějí pokaždé, kdy se s nimi snažím mluvit. Mám své potřeby, tak jsem se naučil spát se svým polštářem v náručí už od šestnácti let. Tak nějak jsem se časem do něj zamiloval a chci s ním strávit zbytek života,“ říká Okeke

 

Stačila bedna vodky a nevěsta zapomněla na manžela… Na parkovišti v Kolíně nad Rýnem našli policisté v automobilu spící nevěstu. Ta ležela na zadní sedačce a objímala bednu plnou láhví vodky. Největším problémem prý bylo nevěstu probudit – klepání ani rozbité sklo s ní ani nehnulo. Na skutečnost že se vdala, kde má ženicha a další podrobnosti si nemohla rozpomenout.

 

Američanka plánuje svatbu s kolotočem…Američanku od jejího dětství přitahují neživé předměty (taková úchylka opravdu existuje) a svou lásku se rozhodla zpečetit manželským svazkem. Chystá se provdat za obrovskou pouťovou atrakci. Vztah k obrovskému kolotoči si však vybudovala postupně a to tak, že na atrakci se projela asi 3000-krát.

 

"Miluji ho stejně, jako ženy milují své manžely a vím, že spolu zůstaneme navždy," uvedla Amy o svém kolotoči. O návštěvnících, kteří se na atrakci také vozí, říká, že na ně prý nežárlí.

 

"Nebyla jsem vyděšená, všechno bylo tak přirozené, ale nikomu jsem o tom neřekla, protože jsem věděla, že není normální cítit něco k pouťové atrakci," svěřila se budoucí nevěsta. Protože je atrakce od jejího domu vzdálena přes 250 km, spí v noci s jejím obrázkem a v kapse nosí náhradní šrouby a matice.

 

 

Ubil jí milence, ona ho zapálila…Britský pár momentálně sedí ve vězení a to za vraždu milence nevěsty. Tři hodiny po svatbě se novomanželka Wendy rozhodla vrátit ke svému bývalému příteli. Přátelé ji to sice vymluvili a ona se vrátila zpět na svatební hostinu, kde se ale začala hádat se svým novým mužem.

Když se ale novomanželé odebrali do apartmá, kde měli strávit svatební noc, nevěsta manžela podpálila. Se slovy, ať shoří v pekle, odešla strávit zbytek noci ke svému bývalému. Manžel situaci nenechal jen tak a chtěl se pomstít. Další den svou ženu našel a milence napadnul veslem.

 

Novomanželka situaci nepomohla ani tím, když muži řekla, že jí bývalý přítel unesl, ukradl jí peníze a pokusil se o znásilnění. To rozzuřilo manžela ještě více a způsobil milenci 38 různých zranění. Povedený páreček stráví ve vězení dohromady dvanáct let.

 

Svatba pod vodou i v Česku… Nejen v zahraničí mají kuriózní svatby: Michaela Loudová a Tomáš Sedláček se rozhodli vzít se pod vodou. Své ano si řekli pod hladinou liberecké přehrady. Snoubenci měli pod hladinou cedule s nápisy ano, ne a nevím. Pod vodou s nimi byl také oddávající, matrikář a dva svědci. Společně se tak s kameramanem potopilo osm lidí.

 

Nevěsta měla speciálně ušité neoprenové šaty a manžel oblek. Oddávající uvedl, že voda byla tak zakalená, že si novomanžel vlastně kupoval zajíce v pytli. Na svůj svatební den prý trénovali potápěním v Egyptě. No, možná měli zvolit svatbu tam - přinejmenším by jeden na druhého viděli :)

 

Vyšlo na www.svatebnisluzby.eu


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 30.3.2017
Dnes má svátek Arnošt
původ jména je staroněmecký a znamená: čestný, vytrvalý
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist