Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Svatba > Těhotné nevěsty – ukázat nebo skrýt?

Těhotné nevěsty – ukázat nebo skrýt?

23.9.2009 | Visnery

K tomuto článku mě přivedla nedávná svatba moderátorky Evy Aichmajerové, která se vdávala v pokročilém stádiu těhotenství. O tom, zda se bývalá pornoherečka může vdávat v kostele či nikoliv, dnes ale řeč nebude. Na její svatbě bylo totiž něco velmi sympatického - ze svého těhotenství totiž udělala přednost.

 

Tradičně to totiž vypadá tak, že nevěsty své bříško chtějí schovat. Určitě i vy znáte někoho z okolí, kdo se vdával v těhotenství a chtěl to všemi prostředky zakrýt. Tato moderátorka nikoliv. Naopak, v oblasti bříška měla průhlednou látku a tak její těhotenství vynikalo ještě více. Ne každý se ale chce takto veřejně odhalovat, někdo se chce vyhnout pomluvám, že se vdává jen kvůli těhotenství a podobně. Jaké jsou tedy tipy a triky pro těhotné nevěsty, kterých určitě není málo?

 

Jako první si ujasněte, zdali budete bříško schovávat nebo jej naopak budete chtít ukázat - podle toho se bude odvíjet výběr vašich svatebních šatů…

 

Svatební šaty – při výběru upozorněte svatební salón, že jste těhotná a že bříško vám ještě naroste. Pokud se chcete vdávat v blízké době a těhotenství je už znát, měli by vám odborně poradit, jaké šaty nejlépe zakryjí/upřednostní váš poklad, který nosíte pod srdcem.

 

Klasický střih svatebních šatů je vhodný do cca. třetího měsíce těhotenství a to proto, že se nedají příliš regulovat a povolovat. Klasické korzetové šaty však mají zcela jistě nevýhody pro dítě, protože mohou břicho stlačovat, což může být nepohodlné. Zvláště při těhotenských nevolnostech budete chtít co nejvíce volnosti a to i v oblečení.

 

Pro všechny těhotné nevěsty jsou velmi vhodné šaty nabírané pod prsy. Mají velký rezervní prostor pro rostoucí břicho a nikde nevěstu netlačí ani neškrtí. Tyto šaty jsou rozšířené od prsou dolů, proto budete působit robustněji. Pro těhotenství a dítě jsou asi nejvhodnější.

 

Velmi důležitý je materiál pro svatební šaty, protože je obecně známo, že v těhotenství jsou ženy citlivější a mnoho látek jim vadí. Každé z vás bude vyhovovat zcela něco jiného a přesně po tom sáhněte. Může se pochopitelně stát, že vám později stejně látka bude připadat alergenní a dráždivá, ale svým předchozím výběrem se toho můžete zkusit vyvarovat. Dávejte přednost přírodním materiálům před těmi umělými.

 

 

Boty – jak je známo, v těhotenství ženám často natékají nohy. Sáhněte proto raději po nějaké pohodlné obuvi, ve které vydržíte celý den. Vhodné jsou balerínky, nebo střevíčky na mírném klínku či podpatku. Vysoké páskové jehly nejsou příliš vhodné.

 

Prsteny – pokud vybíráte snubní prsteny v pokročilejším těhotenství, nezapomínejte na to, že máte nejspíše oteklé ruce. Po těhotenství vám prsten může jednoduše sklouznout z prstu. Nechte si proto poradit od zlatníka, zdali vám nemá udělat prsten menší, případně zdali na svatební den nepoužijete náhradní a po porodu si neuděláte ty pravé snubní.

 

Vyšlo na www.svatebnisluzby.eu


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 20.2.2017
Dnes má svátek Oldřich
původ jména je staroněmecký a znamená: vládce
Nové komantáře
Když otec nevede nevěstu k oltáři...
Leni 17.2.2017 13:30
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k...
Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa pře
edimer 11.2.2017 19:05
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jedn...
Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamán
vend123 7.2.2017 12:04
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl...
Může vzniknout závislost na hudbě?
urjo 2.1.2017 1:38
Poslouchám všechny hudební žánry a jedno za čas na...
Může vzniknout závislost na hudbě?
tonda 25.12.2016 4:29
elektromagnetické vlnění vyvtváří naší realitu? a ...
TOPlist