Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Thajská restaurace A-Dong

Hodnocení restaurací: Thajská restaurace A-Dong

5.9.2009 | Visnery
Název podniku: A-Dong
Adresa podniku: Bohumínská 1139/67, 710 00, Slezská Ostrava
www podniku: http://www.a-dong.kvalitne.cz/

Obsluha: V Thajské restauraci jsme narazili na českou obsluhu, to nás rozhodně nepotěšilo. Obsluha byla mírně řečeno neochotná a příliš nevěděla. Nedokázala vysvětlit rozdíl mezi nudlemi, na které jsme se ptali.

Čistota a prostředí: Prostředí, ač se autoři snažili, nic moc. Celá restaurace působí jako by byla zařízená v nějakém bývalém kulturním domě, nebo sokolovně. Vysoké zdi, na zemi beton (který se majitelé restaurace ani nepokusili ničím zakrýt) a levné atrakce v podobě nějakých cetek. Nic extra thajského jsem tam nezahlédla. Z celého prostoru prostě nečíší žádná atmosféra či něco, pro co by se člověk chtěl vrátit.  

Kvalita a chuť  jídla: Jídlo dobré, výběr celkem slušný. Po podrobnější analýze jsme zjistili, že nabídka je stejná, jako v čínské či vietnamské restauraci. Takže opravdu thajských jídel bylo v jídelníčku poskromnu. Tomu dávám velké mínus. Chuťově jsou jídla dobrá a vyvážena, vše chutnalo. Porce jsou slušné, příprava taky netrvá dlouho. Vaří prý opravdový kuchař z Bankoku, což chválím.

Celková  atmosféra: Celková atmosféra nic moc. Velký fakt v tom hraje to, že v době naší přítomností nehrála žádná hudba a jelikož se jedná o jednu velkou místnost s vysokými zdmi, bylo slyšet každé cinknutí příborem. Servírka, ač od nás byla docela daleko, slyšela každé naše slovo. Lidi tam bylo pramálo, jak v době naší přítomností, tak i později, kdy tento podnik navštívil můj bratr. Ceny jsou mírně vyšší, ale zkousnutelné. Je zde možnost poledních meníček za příznivé ceny, což hodnotím. Podnik se nachází v celkem dobré a dostupné lokalitě, v Ostravě, kde jinak skoro nic není a tak tam takový podnik chyběl.

Parkování: ano

Celkové  hodnocení:

Komentář Vísnery: Jak je vidět k tomuto podniku mám docela dost výhrad, ale vše se dá napravit a určitě by to chtělo i větší reklamu, aby se restaurace konečně naplnila a nebyla stále prázdná. Vůbec špatná by nebyla nabídka rozvozu jídel, případně obohacení jídelníčku o spíše thajská jídla, než ta čínská. Těch máme přeci jen už dostatek. Co se týče ale jídla, tak tam výhrady nemám.

Komentář Karel.K:  Já se přidám k Visnery a budu mít víceméně podobný názor. Prostředí je opravdu hodně nepodařené a velice výstižné je přirovnání k bývalému kulturnímu domu. Jídlo bylo dobré, to ano, ale celkový zážitek byl spíše negativní. Přeci jen když se půjdete podívat do irské restaurace ve Frýdku Místku, nebo do kterékoli lepší "Číny," budete si tam připadat, jako byste skutečně zavítali do příslušné země. Zde podobného dojmu zcela jistě nedosáhnete. Přitom by stačilo celkem málo - začal bych například snížením stropů a proškolením obsluhy. Pak by zde byl potenciál na vcelku slušný podnik. Za stávajícího stavu je to ale restaurace, kam se já sám zcela jistě nevrátím.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 21.2.2017
Dnes má svátek Lenka
původ jména je neznámy a znamená: pochodeň
Nové komantáře
Když otec nevede nevěstu k oltáři...
Leni 17.2.2017 13:30
Svatbu teprve řeším a už předem vím, že chci jít k...
Android tipy: Jak posílat hudbu, fotky a videa pře
edimer 11.2.2017 19:05
Někomu se bude uriče hodit návod jak rychle a jedn...
Kdo byl a je Josef Laufer? aneb Moje VELKÉ zklamán
vend123 7.2.2017 12:04
Nejsem si tím vůbec jist, ale můj otec mi vyprávěl...
Může vzniknout závislost na hudbě?
urjo 2.1.2017 1:38
Poslouchám všechny hudební žánry a jedno za čas na...
Může vzniknout závislost na hudbě?
tonda 25.12.2016 4:29
elektromagnetické vlnění vyvtváří naší realitu? a ...
TOPlist