Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Hodnocení restaurací > Hodnocení restaurací: Vinárna Na Roli, Petřvald

Hodnocení restaurací: Vinárna Na Roli, Petřvald

25.8.2009 | Visnery
Název podniku: Vinárna Na Roli
Adresa podniku: Petřvald 51, U mošnovského letiště, PSČ 742 60
www podniku: www.naroli.com 

Obsluha: Pracuje rychle, jsou příjemní a snaží se vyhovět. Jen jeden z obsluhy je muž a to je pořádný exot. Je roztěkaný, nic si nezapamatuje, na všechno se stokrát ptá a všechno poplete. Zbytek obsluhy je bez problému a velká spokojenost!

Čistota a prostředí: Prostředí je příjemné, klidné a s vlastním parkováním v malém městečku. Je to mezi Ostravou, na hlavním tahu, takže dostupnost jen pro ty, kdo mají auto. Styl je sice už trošku zastaralý, vesnický a bez vkusu, ale chutnost a velikost porcí to nahrazuje :) Vždy uklizeno, čisto, tady žádná výtka.

Kvalita a chuť jídla: Vynikající, vynikající, vynikající. Dobré domácí jídlo, pokaždé vyhoví na každé přání a potřebné suroviny buď dodají, nebo uberou. Jsou tady i ryby či dětská jídla. Ještě jsem tady nejedla nic, co by mi nechutnalo :)

Celková atmosféra: Do tohoto podniku už chodíme přes patnáct let. Za tu dobu se obsluha moc nezměnila, což je výhoda, jídelníček ovšem také ne, což už trošku problém je. Člověk si sice dá nějaké jídlo a má jistotu, že bude chutnat skvěle, ale na druhou stranu by to chtělo občas změnu :) Pořád je tady celkem plno, díky známosti a oblibě této hospody. Venku jsou prolézačky pro děti a nějaké další atrakce, takže i caparti si přijdou na své.

Parkování: ano

Celkové hodnocení: 

Komentář Visnery: Rodinný podnik, který nás provází u všech důležitých událostí, jako jsou narozeniny, oslavy, promoce, prostě všechno :) Jídlo je výborné, vždycky se tady dobře a nedraho najíte. Jednoznačně oblíbený podnik.

Komentář Karel.K:  Já bych ještě zdůraznil jednu z výhod: podnik kromě dvou pater disponuje také zahrádkou, respektive terasou s cca. deseti stolky, což potěší zejména v létě. Dávám za pravdu Visnery, že se zde chutně najíte. Známý Kritik Zdeněk Pohlreich by zcela jistě ocenil, že se obsluha ptá, zda si žádáte zeleninovou oblohu i relativně nízký počet položek v jídelním lístku. Já osobně to druhé vnímám jako drobnou nevýhodu: poté, co otestujete nejzajímavější položky menu, nezbývá než se k nim následně vracet. Nebylo by špatné, kdyby se jídelníček jednou za čas inovoval :).

Co se týká obsluhy, tak ženská část osazenstva je takříkajíc v pohodě. Jediný číšník ovšem i po několika měsících působí dojmem, jako by zde pracoval první den a přiznávám, že mě občas svým zmatečným počínáním vytočil doběla (naštěstí zatím vždy jen v duchu).

Kuchyň funguje dobře, nikdy jsme jídlu nic nevytkli a k některým pokrmům se rádi vracíme (např. kuřecí koktejl coby předkrm). Příbuzní, kteří si dali rybu, její provedení nekritizovali. Za celé roky, co do tohoto podniku chodím, jsem ani jednou nedostal jídlo, které by mi nechutnalo. Čekací doba záleží na obsazenosti podniku, nicméně většinou se objednaného pokrmu dočkáte ve velmi rozumném čase.

Celkově vzato se jedná o podnik spíše nižší střední třídy, který neurazí, ale ani nenadchne. Pokud se chcete dobře najíst, nebo si dát pivo, pak vaše očekávání nejspíše splní. Zahraniční návštěvu či obchodní partnery na formální schůzku bych sem ale nebral.


 
Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Visnery - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
Prokopová hodnocení
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Zumba.ZaRohem.cz
Lafiho výlevník
Elektronické cigarety
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 30.3.2017
Dnes má svátek Arnošt
původ jména je staroněmecký a znamená: čestný, vytrvalý
Nové komantáře
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
Martin 24.3.2017 17:19
V souvislosti s kauzou v USA, kde stahují z prodej...
Užitečné příslušenství k elektronickým cigaretám
Petra 18.3.2017 15:11
No abych pravdu řekla o Vánocích jsem dostala jako...
Android tipy: Co dělat, když GPS není schopna nají
Mates 3.3.2017 18:00
Po aktualizaci z android 6 na android 7 mě přestal...
Češi musí mít vízum na Ukrajinu a k tomu ještě růz
Auriel 26.2.2017 23:24
Potvrzení, že nemají AIDS? A co ti, kteří to AIDS ...
Sodastream - zkušenosti, postřehy. Koupit či nekou
janek 22.2.2017 12:55
Jak můžete zveřejnit takovýto článek, když zjevně ...
TOPlist